Technologie » Komputery

Innowacyjność systemów produkcyjnych Konica Minolta potwierdzona przez Politechnikę Warszawską

Innowacyjność systemów produkcyjnych Konica Minolta potwierdzona przez Politechnikę Warszawską
Zobacz więcej zdjęć »
Seria kolorowych urządzeń produkcyjnych Konica Minolta bizhub PROC5501/C6501/C6501e/C6501eP uzyskała opinię świadczącą o wysokiej innowacyjności, wystawioną przez Politechnikę Warszawską.

Seria kolorowych urządzeń produkcyjnych bizhub PROC5501/C6501/C6501e/C6501eP firmy Konica Minolta uzyskała opinię świadczącą o wysokiej innowacyjności, wystawioną przez Instytut Mechaniki i Poligrafii Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Opinia Politechniki Warszawskiej jest pomocna przy staraniu się klientów firmy o pomoc finansową Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, przyznawaną w ramach wsparcia inwestycji o wysokim potencjale innowacyjnym, przeznaczonych na zakup lub wdrożenie rozwiązań technologicznych.

Kolorowe urządzenia produkcyjne Konica Minolta z serii bizhub PROC5501/C6501/C6501e/C6501eP wyróżniają się podwyższoną jakością obrazu, dużą elastycznością wyboru nośników i zaawansowanymi funkcjami wykańczania. Współpracują z trzema kontrolerami druku: zewnętrznymi kontrolerami Creo IC-304 Plus i IC-305 EFI Fiery oraz wewnętrznym kontrolerem IC-408 EFI Fiery. Umożliwiają stosowanie szerokiej gamy nośników, w tym papieru o gramaturze od 64 do 300 g/m2, w formatach od A5 do formatu większego od A3+ (330 x 487 mm). Nawet przy tak wszechstronnych możliwościach nie mają problemu z obsługą papierów offsetowych. Zastosowano w nich przyjazny dla środowiska toner polimeryzowany Simitri HD, gwarantujący wyraźną reprodukcję cienkich linii i najwyższą jakość obrazu. Za doskonałą jakość wydruków odpowiada również opracowana przez firmę Konica Minolta technologia aktywnego przetwarzania cyfrowego S.E.A.D., zapewniająca wyjątkowo dokładną reprodukcję kolorów. Urządzenia z serii bizhub PROC5501/C6501/C6501e/C6501eP mogą być wyposażone w opcjonalne moduły zszywające, dziurkujące, składające i tworzące broszury.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »