Gospodarka » Przemysł

Innowacyjny automat sztancujący Bobst Mastercut Power Register w Janmar Centrum

Innowacyjny automat sztancujący Bobst Mastercut Power Register w Janmar Centrum
Zobacz więcej zdjęć »
Z końcem 2019 roku przedsiębiorstwo Janmar Centrum Sp. z o.o. sp. k. z Trzcinicy, będące producentem opakowań z tektury falistej, wzbogaciło swój park maszynowy o nowoczesny automat sztancujący Mastercut Power Register, szwajcarskiej firmy Bobst.

To aktualnie najbardziej innowacyjna maszyna, służąca do produkcji opakowań fasonowych (wykrojnikowych). Cechuje się wysokim poziomem wydajności, wysokimi prędkościami produkcyjnymi i ograniczoną liczbą przestojów. Posiada największy, dostępny na rynku format arkusza roboczego, wynoszący 2100 x 1300 mm. Wyposażona jest ponadto w system Power Register, który bardzo dokładnie pozycjonuje arkusz tektury falistej przed wycięciem.

Dzięki tej inwestycji przedsiębiorstwo Janmar Centrum nie tylko zwiększyło zdolności produkcyjne, ale przede wszystkim może zaoferować swoim klientom jeszcze wyższą jakość produkowanych opakowań fasonowych.

 

Źródło: Janmar Centrum, www.janmarcentrum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Janmar Centrum sp. z o.o. sp. k.
http://www.janmarcentrum.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »