Dom » Nieruchomość

INPRO współtworzy miasto - w Gdańsku Kokoszkach powstanie ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne

INPRO współtworzy miasto - w Gdańsku Kokoszkach powstanie  ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne
Zobacz więcej zdjęć »
INPRO w ramach współpracy z Gminą Miasta Gdańska sfinansuje i wybuduje ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Inwestycja przy ulicy Osiedlowej w gdańskiej dzielnicy Kokoszki zostanie zrealizowana w ciągu najbliższych 12 tygodni. Obiekt sportowy będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Gdańska.

INPRO w ramach współpracy z Gminą Miasta Gdańska sfinansuje i wybuduje ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Inwestycja przy ulicy Osiedlowej w gdańskiej dzielnicy Kokoszki zostanie zrealizowana w ciągu najbliższych 12 tygodni. Obiekt sportowy będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Gdańska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W gdańskiej dzielnicy Kokoszki powstanie ogólnodostępne boisko wielofunkcyjneCałość prac sfinansuje i zrealizuje spółka INPRO na działce należącej do Gminy Miasta Gdańska.

Obiekt o nawierzchni poliuretanowej EPDM z podbudową i wymiarach ok. 34 m x 18,5 m dostosowany będzie do różnych dyscyplin sportowych. Boisko zostanie wyposażone w dwie bramki do piłki ręcznejdwa kosze do koszykówki. Na terenie boiska powstanie ogrodzenie o wysokości 4,1 m oraz piłkochwyty o wysokości 6,1 m. Inwestycja obejmie również budowę ciągu pieszego o szerokości 2 m i długości 34 m. Zamontowane zostaną także elementy małej architektury: 5 ławek, 1 kosz oraz 7 stojaków na rowery.

Inwestycja w dużym stopniu uatrakcyjni otoczenie oraz wzbogaci infrastrukturę rekreacyjną służącą mieszkańcom Gdańska, w tym także przyszłym nabywcom lokali na osiedlu Start realizowanym w sąsiedztwie przez dewelopera.

Porozumienie w sprawie budowy boiska zostało podpisane przez Panią Monikę Chabior – Zastępcę Prezydenta Miasta Gdańska oraz Krzysztofa Maraszka, Prezesa Zarządu INPRO S.A. Umowa została zawarta przy udziale Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska oraz Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni. Prace budowlane już się rozpoczęły, a zakończenie realizacji projektu planowane jest w ciągu 12 tygodni.

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Gminą Miasta Gdańska. Jesteśmy przekonani, że wielofunkcyjne boisko znacznie uatrakcyjni infrastrukturę rekreacyjną i użytkową okolicy. Jednocześnie będzie miało pozytywny wpływ na komfort użytkowania przestrzeni publicznej. Będzie to doskonałe miejsce do integracji obecnych i nowych mieszkańców gdańskiej dzielnicy Kokoszki – powiedział Krzysztof Maraszek, Prezes Zarządu Spółki INPRO.

Spółka INPRO zawsze stara się, aby tworzone przez dewelopera miejsca stanowiły wygodną i funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich osób zamieszkujących okoliczne tereny. W tym celu już na etapie planowania inwestycji Start przedstawiciele INPRO S.A. spotkali się z Radą Dzielnicy Kokoszki w Gdańsku oraz przedstawicielami mieszkańców. Wówczas zaproponowano wybudowanie ogólnodostępnego boiska.

Inwestycja w gdańskich Kokoszkach to kolejny projekt realizowany przez INPRO, mający na celu polepszenie jakości codziennego życia mieszkańców Trójmiasta i okolic. W ostatnim czasie firma podpisała m.in. porozumienie z Urzędem Miasta Rumia, w ramach którego INPRO przeprowadzi modernizację fragmentu brzegu rzeki Zagórska Struga, tworząc tym samym nowe centrum wypoczynku i rekreacji.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »