Dom » Nieruchomość

Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów

Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów
Zobacz więcej zdjęć »
Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, ukończył realizację budynku B inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W gotowym budynku znajduje się 117 lokali, z czego w sprzedaży zostały tylko 2 mieszkania i 17 lokali przeznaczonych na usługi lub biura.

Chmielna Park to kompleks trzech budynków z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą. Osiedle o nowoczesnej architekturze rozciąga się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Inwestycja położona przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sąsiedztwie zabytkowej starówki, docelowo będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski. Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaplanowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej, w projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Prestiżowa lokalizacja inwestycji jest również idealna dla firm poszukujących niebanalnego miejsca ze względu na otaczającą go przestrzeń. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz wygodę użytkowników. Chmielna Park to idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Deweloper kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować oszczędności w nieruchomości.
Dla takich klientów Inpro proponuje zakup apartamentu z opcją KUP I ZARABIAJ z możliwością wykończenia pod klucz. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firm, które specjalizują się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.


Spółka Inpro z początkiem br. rozpoczęła sprzedaż budynku C, ostatniego już etapu inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest 30.10.2016 r. Cały projekt obejmuje łącznie
306 lokali,
z czego w aktualnej ofercie pozostało 55 mieszkań, 9 lokali handlowo-usługowych i 13 biur. Powierzchnia mieszkań wynosi od 42 mkw. do 137,70 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.100 zł netto za mkw. Powierzchnia lokali usługowych i biur wynosi od 43,10 mkw. do 115 mkw., a ich cena zaczyna się od 6.000 zł netto za mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »