Dom » Ogrody

Insektom mówimy „nie”!

Insektom mówimy „nie”!
Zobacz więcej zdjęć »
Słońce, ulubiony fotel lub leżak, kawa i ciekawe czasopismo – to wymarzony scenariusz na spędzenie wolnego czasu wiosną i latem. Kiedy pogoda nas rozpieszcza, taki miły relaks może zostać zakłócony tylko przez jedno – naprzykrzające się owady. Jednak i na nie są sposoby.

Lepiej zapobiegać, niż zwalczać

Komary, meszki, muszki owocówki, mrówki, karaluchy, muchy, mole, rybiki cukrowe – rodzajów owadów jest bez liku, ale łączy je jedno: cenią sobie ludzkie towarzystwo. Niestety nie mogą liczyć na naszą wzajemność, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy ich obecność staje się zdecydowanie zbyt intensywna. Nie czekajmy, aż owady poczują zew natury. Jeśli chcemy uniknąć żmudnej batalii z niewiadomym skutkiem, od razu sięgnijmy po środki zaradcze, takie jak sprawdzone produkty nowej marki TEZA.

 

Raz a dobrze

Istnieją domowe metody radzenia sobie z owadami, jednak zazwyczaj wymagają one wielu czynności i sporej konsekwencji. O wiele łatwiejszym sposobem jest skorzystanie z doświadczenia ekspertów i zastosowanie wyspecjalizowanych produktów przeznaczonych do eliminowania poszczególnych gatunków insektów. Marka Teza przedstawia szeroką gamę innowacyjnych preparatów do walki z insektami biegającymi i latającymi. Znajdziemy wśród nich tradycyjne repelenty, jak spirale, spraye, pianki, płytki, płyny i przynęty. Warto też zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, do których należy elektrofumigator z wygodnym przełącznikiem ON/OFF, płytka owadobójcza, spirala na owady latające o zapachu drzewa sandałowego, pianka na owady biegające z długą dyszą, która umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc (np. pod szafkami), dekoracyjny lep na owady, bezzapachowa pułapka na mole spożywcze, dysk na mole odzieżowe o zapachu lawendy i wiele innych. Pozwalają one szybko i wygodnie poradzić sobie z problemem i zająć się znacznie przyjemniejszymi rzeczami niż tropienie nieproszonych gości.

 

Kto ty jesteś?

Warto wiedzieć, że każdy rodzaj insekta wymaga zastosowania innego preparatu dostosowanego do danego gatunku. Dlatego zanim wybierzemy specjalistyczny produkt marki Teza, upewnijmy się, z jakim pasożytem mamy do czynienia. Jeśli nie jesteśmy pewni, na stronie www.teza-insekty.pl znajdziemy krótki quiz, który pomoże nam w zidentyfikowaniu małego intruza, a następnie podpowie, jaki produkt skutecznie go wyeliminuje. Nie zapominajmy jednak, że tym, co zwabia niepożądanych lokatorów do naszych domów są pozostawione resztki jedzenia, a także przytulne, ciepłe i rzadko odwiedzane kryjówki. Dlatego dbajmy o porządek, odkurzajmy, wietrzmy i razem z Tezą nie ułatwiajmy owadom życia!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »