Firma » Biznes

InsERT Liderem Polskiej Gospodarności

InsERT Liderem Polskiej Gospodarności
Zobacz więcej zdjęć »
Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT, został wyróżniony Złotym Laurem w kategorii Innowator 2016 w konkursie Liderzy Polskiej Gospodarności. Gala wieńcząca konkurs odbyła się 31 maja w Domu Dochodowym w Warszawie.

Jarosław Szawlis został wyróżniony w pierwszej edycji konkursu organizowanego przez Gazetę Bankową. Liderzy Polskiej Gospodarności to przedsiębiorcy, politycy, menedżerowie i naukowcy, którzy w tym roku przyczynili się do budowania pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicą. Prezes Insertu otrzymał tytuł Innowatora 2016, drugą lokatę w tej kategorii zdobył Hadrian Baumann, prezes zarządu Samsung Electronics Polska, zaś trzecią – Ryszard Kardasz, prezes zarządu i dyrektor generalny PIT-RADWAR.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nominowanych w każdej z 10 konkursowych kategorii wybrał zespół Gazety Bankowej. Redakcja brała pod uwagę całokształt ich działalności, zwracając szczególną uwagę na ostatni rok (od maja 2015 do maja 2016). Laureatów wskazała zaś Rada Programowa składająca się z wybitnych osobowości polskiego życia gospodarczego oraz przedstawicieli gazety.

Gościem gali pod hasłem „Polska to my”, mającej uhonorować osiągnięcia wybitnych przedstawicieli gospodarki, był m.in. wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

InsERT jest największym pod względem liczby sprzedanych licencji producentem oprogramowania w Polsce. W maju tego roku sprzedaż licencji przekroczyła 600 tys. Powstał w 1992 roku. Od samego początku jego zarządzający wsłuchiwali się w potrzeby małych i średnich firm, umożliwiając im codzienną działalność i rynkową ekspansję. A producent rozwijał się równie szybko jak korzystające z jego produktów przedsiębiorstwa. Z aplikacji Insertu skorzystało już ponad 360 tys. rodzimych firm, a wielostanowiskowe licencje umożliwiły instalacje programów na kilku milionach komputerów. W programach sprzedażowych z logo producenta wystawianych jest około miliona faktur dziennie.

InsERT i jego programy wspomagające zarządzanie firmą doceniają klienci i specjaliści. Potwierdzają to przyznawane regularnie liczne nagrody i certyfikaty, takie jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

W ciągu ostatnich dwóch lat producent wprowadził na rynek wiele nowych produktów, m.in. InsERT nexo – pakiet sześciu zintegrowanych programów kompleksowo wspomagających zarządzanie, aplikację vendero umożliwiającą założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu, a także nowoczesną odsłonę systemu szybkiej sprzedaży detalicznej – Subiekt Sprint 2.

Do najbardziej popularnych systemów Insertu należą: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT, vendero oraz ERP Navireo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marek.szklarz@insert.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »