Firma » Biznes

InsERT zachęca do szybkiej przesiadki z DOS-a na systemy GT

InsERT zachęca do szybkiej przesiadki z DOS-a na systemy GT
Zobacz więcej zdjęć »
InsERT S.A. - polski producent programów dla firm, umożliwił swoim klientom korzystającym z programów dla systemu DOS zamianę na programy z serii InsERT GT na preferencyjnych warunkach. Od 1 stycznia 2012 programy DOS-owe nie będą aktualizowane i dostosowywane do obowiązujących przepisów prawnych.

Koniec wsparcia dla DOS

InsERT zachęca firmy, które nadal korzystają z programów producenta w wersjach przeznaczonych dla systemu operacyjnego DOS, aby jeszcze w tym roku, na preferencyjnych warunkach, wymieniły je na odpowiednie produkty z linii InsERT GT. Producent od początku 2010 r. nie sprzedaje już produktów dla DOS, a wraz z końcem tego roku zakończy ich aktualizowanie.

Dzięki wymianie na systemy oparte na bardziej zaawansowanych technologiach użytkownicy zyskają ulepszone dotychczasowe funkcje oraz wiele nowych, niedostępnych z powodu ograniczeń w systemach z linii DOS. Dzięki ukazującym się kilka razy w roku aktualizacjom programy z linii InsERT GT są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych. InsERT GT oferuje również bardziej intuicyjne menu, prosty kreator wdrożenia i przeniesienia danych ze starszych wersji programów InsERT, stabilniejszą pracę (dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, m.in. Microsoft SQL Server 2008 R2), a także dodatkowe możliwości dostosowywania programu do własnych potrzeb.

Niedawno wymieniliśmy wysłużonego Gratyfikanta 3 na Gratyfikanta GT – mówi Michał Grzegorczyk, właściciel Apteki Na Karolówce w Zamościu. – Cały proces przeniesienia danych, od ewidencji pracowników po umowy, przebiegł szybko i sprawnie. Od razu odczuliśmy też różnicę w codziennym użytkowaniu. Program z linii InsERT GT jest sprawniejszy i przyjazny w obsłudze, wydruki i umowy czytelniejsze i dużo bardziej elastyczne. W tym roku planujemy również przejście z DOS-owego Rachmistrza na odpowiedni produkt GT.

W ramach wymiany oprogramowania dla DOS na systemy z linii InsERT GT producent przygotował specjalną ofertę cenową – ponad 60% tańszą niż standardowa. Dodatkowo klienci otrzymają: telefoniczną pomoc techniczną oraz aktualizacje systemu przez trzy miesiące za darmo.

Wbrew obawom przejście było mało kłopotliwe, a teraz możemy stwierdzić, że była to dobra decyzja – uważa Magdalena Gancarz, główna księgowa w piekarni Sarzyński Jan w Żdanówku. Firma przeszła z produktów DOS-owych na Subiekta GT i Rewizora GT.
Wygoda użytkowania, przejrzystość, integracja baz, zwłaszcza kontrahentów, bardzo ułatwiły nam pracę. Korzystna cena przy przejściu na nowe wersje również była olbrzymim atutem podczas podejmowania decyzji – dodaje Magdalena Gancarz.

Kilkanaście lat temu rynek rozwiązań wspomagających zarządzanie oferował głównie programy pisane pod system operacyjny DOS. Wówczas uważano je za najbardziej funkcjonalne i efektywne, a także optymalne kosztowo. Przez wiele lat użytkownicy przyzwyczaili się do systemu, który swoje lata świetności ma już dawno za sobą. Obecnie system DOS jest coraz rzadziej używany a programy na nim oparte są często niedostosowane do współczesnych wymagań, zarówno funkcjonalnych, jak i sprzętowych. Niejednokrotnie nowoczesne komputery blokują uruchomienie programu DOS-owego i trzeba wielu zabiegów, aby to stało się możliwe. Programy dla DOS uniemożliwiają wykorzystanie pełnej mocy obliczeniowej komputera, a ich użytkownicy muszą brać pod uwagę brak aktualizacji zgodnych ze zmieniającymi się przepisami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marek.szklarz@insert.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »