Technologie » Telekomunikacja

Integrated Solutions Złotym Partnerem HPE

To już 3. złoty status przyznany IS przez partnerów w tym roku

Integrated Solutions, wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, został wyróżniony statusem Gold w ramach partnerstwa z Hewlett-Packard Enterprise. Status został przyznany w zakresie usług technologii serwerowych i storage’owych. To już trzeci złoty status przyznany IS przez Partnerów w tym roku. Wcześniejsze wyróżnienia IS otrzymał od firm Gigamon
i FireEye – obydwa z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej.

Hewlett-Packard Enterprise jako marka globalna dostarcza firmom
z całego świata szeroką gamę produktów i rozwiązań z zakresu technologii IT. Integrated Solutions chcąc zapewnić swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości, przystąpił do programu partnerskiego HP Partner Ready.

„Partnerstwo z HPE – jednym z liderów na rynku nowych technologii, jest kolejnym elementem realizacji naszej strategii rozwoju spółki. Złoty Status to potwierdzenie skuteczności  inwestycji w budowanie wysokich kompetencji naszego zespołu. Wierzymy, że znacząco wpłynie na wzmocnienie współpracy z HPE, która zaowocuje kolejnymi, wspólnymi projektami wspierającymi technologie i biznes naszych Klientów” - powiedział Leszek Hołda, Prezes Integrated Solutions.

Podniesienie poziomu partnerstwa do statusu Gold wymagało spełnienia rygorystycznych wymagań zdefiniowanych przez HPE. Wiązało się
z koniecznością zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów technicznych i handlowych.
„Status HPE PartnerReady Gold dla Integrated Solutions świadczy o wysokich  kompetencjach specjalistów i handlowców reprezentujących spółkę. Cieszy mnie to tym bardziej, że przekłada się na współpracę i wzrost wspólnego biznesu. Jestem przekonany, że usługi świadczone przez Integrated Solutions prezentują najwyższy poziom”- dodaje Krzysztof Nockiewicz, Partner Business Manager HPE.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.luniewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »