Technologie » Komputery

Inteligentne „4 w 1”, czyli nowe urządzenie z serii magicolor

Inteligentne „4 w 1”, czyli nowe urządzenie z serii magicolor
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta wprowadza do swojej oferty magicolor 4690MF. To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które wydajnie drukuje, szybko faksuje i kopiuje oraz ma rozbudowane funkcje skanowania.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta magicolor 4690MF zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach małych i średnich biur. Jego inteligentne funkcje, takie jak wydajny druk laserowy, kopiowanie do 24 stron na minutę, wyjątkowo wszechstronny skaner oraz niezawodny faks docenią zarówno biura sprzedaży nieruchomości i agencje ubezpieczeniowe, jak też firmy budowlane, rzemieślnicze punkty usługowe czy małe sklepy. Poza wielofunkcyjnością i szybkością pracy, nie bez znaczenia dla każdego z tych użytkowników będzie przystępna cena i niewielkie rozmiary urządzenia.

„magicolor 4690MF to idealna propozycja dla małych zespołów, którym zależy na szybkości, jakości i wygodzie codziennych czynności biurowych", mówi Karsten Wiebking, Product Manager w Konica Minolta Business Solutions Europe. „Dzięki połączeniu w jednym urządzeniu czterech funkcji - kopiarki, drukarki, skanera i faksu - magicolor 4690MF może wykonywać wszystkie podstawowe zadania związane z obsługą firmy. Atrakcyjne wzornictwo sprawia również, że nowy produkt znakomicie prezentuje się w biurze", dodaje Wiebking.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta potrafi sprawnie i szybko przygotować drukowane wersje profesjonalnych raportów, atrakcyjnych prezentacji czy eleganckich wizytówek. Dzięki technologii tandem print, urządzenie drukuje zarówno strony czarno-białe, jak i kolorowe w tempie 24 stron na minutę. Standardowe wyposażenie drukarki Konica Minolta magicolor 4690MF obejmuje funkcję drukowania dwustronnego oraz automatyczny, dwustronny podajnik oryginałów. W kasecie na papier mieści się 250 arkuszy, a w wielofunkcyjnym zasobniku - dodatkowe 100. Użytkownicy planujący drukowanie w większych nakładach mogą zaopatrzyć się również w opcjonalną kasetę o pojemności 500 arkuszy.

magicolor 4690MF, wyposażony w polimeryzowany toner o wysokiej rozdzielczości Simitri HD, to gwarancja tworzenia wydruków o żywych i trwałych barwach. Urządzenie drukuje kolorowe zdjęcia w rozdzielczości podwyższonej do max. 2400 x 600 dpi. Dzięki funkcji LineArt, magicolor zapewnia precyzyjne odwzorowanie krawędzi, co pozwala uzyskać znakomite rezultaty w przypadku cienkich linii, rysunków oraz tekstów. Mimo to, eksploatacja urządzenia nie jest kosztowna: funkcja automatycznego rozpoznawania koloru sprawia, że tonery kolorowe wykorzystywane są tylko tam, gdzie jest to niezbędne. Użytkownik drukujący dokumenty w wersji roboczej lub na użytek wewnętrzny może włączyć tryb oszczędzania tonera, zmniejszając jego zużycie o połowę.

Konica Minolta magicolor 4690MF bez problemu odpowiada na potrzeby niewielkich biur także w zakresie skanowania. Urządzenie może skanować dokumenty z szybkością do 24 oryginałów na minutę i zapisywać je w różnych formatach (PDF, TIFF i JPEG). Rozbudowane funkcje skanowania sieciowego umożliwiają dołączanie skanów do wiadomości e-mail (poprzez integrację z jej treścią lub jako załącznik) oraz przesyłanie ich na serwer FTP lub SMB. Dystrybucję i archiwizację dokumentów dodatkowo ułatwia skanowanie do pamięci zewnętrznej poprzez port USB. Skaner obsługuje protokoły WIA
i TWAIN. Ponadto, magicolor 4690MF jest szybkim faksem, obsługującym standard ECM/Super G3, który umożliwia wysyłanie i odbieranie faksów z prędkością 33,6 kb/s.

„Z punktu widzenia użytkowników, istotną zaletą magicolor 4690MF jest także łatwość obsługi", wyjaśnia Karsten Wiebking. „Nowe wzornictwo InfoLine, wprowadzane do urządzeń Konica Minolta, obejmuje zastosowanie prostego w obsłudze panelu sterowania funkcjami drukarki, kopiarki, skanera i faksu. Na wyświetlaczu użytkownik może w każdej chwili odczytać informacje dotyczące stanu urządzenia i materiałów eksploatacyjnych. Obniżenie kosztów eksploatacji ułatwiają osobne przyciski uruchamiające kopiowanie kolorowe i monochromatyczne".

Model Konica Minolta magicolor 4690MF jest objęty 12 - miesięczną gwarancją. Można go nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.

Cena detaliczna Konica Minolta magicolor 4690MF: 2 388 PLN netto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »