Dom » Budownictwo

Inteligentne systemy izolacyjne do dachów STEICO

Inteligentne systemy izolacyjne do dachów STEICO
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne, ekologiczne, łatwe w montażu i trwałe – takie właśnie są inteligentne systemy izolacyjne do dachów STEICO. Dlaczego warto zbudować dom ze STEICO?

Szeroka paleta materiałów pozwala na projektowanie oraz budowę w standardzie energooszczędnym i gwarantuje sprawdzoną jakość na wiele lat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tradycyjne rozwiązania pokryć dachowych, takie jak deskowanie lub stosowanie płyt OSB i papy wiążą się ze skomplikowanym montażem i cechują się różnym poziomem energooszczędności. Elementy STEICO to alternatywa, która nie tylko jest łatwa w ułożeniu, ale też doskonale chroni Twój dom. Dzięki nim dach nie będzie przegrzewał się w nawet najbardziej upalne dni lata, a jednocześnie będzie chronił przed utratą ciepła podczas mroźnej zimy. W efekcie dach STEICO działa jak naturalna klimatyzacja, która pomaga w zachowaniu optymalnych warunków zdrowotnych w Twoim domu.

Jednym z podstawowych materiałów dachowych STEICO jest płyta Steico Universal – innowacyjny produkt na poszycie dachowe montowany bezpośrednio na krokwie. Zapewnia ciepły i szczelny dach, który dodatkowo jest bardzo dobrą izolacją akustyczną, stanowi też idealną termoizolację. Dzięki specjalnemu, szczelnemu profilowi pióro-wpust odróżniającemu płyty STEICO od rozwiązań tradycyjnych, montaż przebiega wyjątkowo szybko i nie wymaga obróbki krawędzi. Doskonałe dopasowanie i proste, nowoczesne łączenie sprawia, że dwuspadowy dach można pokryć płytami nawet w jeden dzień, co jest znaczącą oszczędnością czasu i kosztów robocizny. – podkreśla Robert  Zakrzewski z firmy Drew - Trans II.

Materiały dachowe STEICO chronią dom również przed hałasem z zewnątrz za sprawą dużej gęstości płyty oraz specjalnej struktury. Dzięki nim pozbywasz się także problemu kłopotliwej pustki wentylacyjnej – otwartość dyfuzyjna nie tylko nie zabiera cennego miejsca, ale też pozwala na odparowywanie nadmiaru wilgoci. W efekcie w domu tworzy się zdrowy klimat i zachowana zostaje optymalna wilgotność powietrza.

Konstrukcje STEICO cechuje jakość i wyjątkowa trwałość. Dzięki stałemu poziomowi wilgotności produkt przez wiele lat zachowuje stabilne rozmiary i nie pracuje tak jak tradycyjne materiały używane do budowy dachów. W rezultacie konstrukcja jest nie tylko stabilna i wytrzymała, ale też gwarantuje bezpieczeństwo i ogranicza ilość spękań na płytach kartonowo-gipsowych.

Dachy STEICO to kompleksowe rozwiązanie, które spełnia najbardziej rygorystyczne normy budownictwa, dlatego też na stałe zagościło w ofercie firmy Drew – Trans II. Właściwości drewna czerpane wprost z natury i pozostawione w zgodzie z naturą pozwalają na osiągnięcie doskonałych właściwości termo- i dźwiękoizolacyjnych, a co za tym idzie – stworzenie najlepszych warunków do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »