Technologie » Komputery

Intenso S5000 - smukły powerbank o dużej pojemności

Intenso S5000 - smukły powerbank o dużej pojemności
Zobacz więcej zdjęć »
Podłączenie powerbanku często wiąże się z ograniczonymi możliwościami korzystania z telefonu. Sprzęt jest wtedy często zbyt ciężki lub po prostu nieporęczny. Warto zwrócić uwagę na bardziej praktycznie wyprofilowane akumulatory, takie jak ten od Intenso.

Powerbank S5000 łączy dużą pojemność (5000 mAh) z niewielkimi rozmiarami urządzenia. Jego wymiary porównać można ze średniej wielkości smartfonem. Ze względu na płaski kształt bez problemu można trzymać go w ręce jednocześnie z telefonem. Schowanie go do etui czy kieszeni także nie powinno ograniczyć  naszych ruchów. 

 

Drugim istotnym elementem mobilności powerbanku jest jego waga. S5000 spisuje się w tym aspekcie bez zarzutu. 110 gramów to niewielki ciężar, który nas specjalnie nie ogranicza i pozwoli na ciągłe korzystanie z powerbanku jako urządzenia zwiększającego pojemność baterii.

 

Akumulator 5000 mAh wystarczy na dwa pełne cykle ładowania typowych urządzeń przenośnych. Powerbank od Intenso jest wyposażony w diodowy wskaźnik, który sygnalizuje bliskie wyczerpanie się akumulatora. Dodatkowo posiada on wszelkie zabezpieczenia przed spięciem czy przeładowaniem.  

 

Przenośny akumulator umożliwia ładowanie wszelkiego sprzętu posiadającego wejście microUSB. Dzięki temu naładować można nie tylko telefony i tablety, ale także nawigację GPS czy aparat cyfrowy.

 

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 69 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »