Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Interaktywna podróż dookoła świata na Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej

Interaktywna podróż dookoła świata na Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Kto nie marzy o podróży dookoła świata?

Od 24 maja do 1 czerwca w Galerii Krakowskiej na dużych i małych odkrywców czeka wystawa interaktywna z mnóstwem ciekawostek z całego świata. Wśród nich multimedialna mapa świata, edukacyjne mini-kino oraz warsztaty plastyczne dla dzieci.

Do stwierdzenia, że podróże kształcą, nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy mały i duży odkrywca wie, że poznawanie nowych miejsc to nie tylko dobra zabawa, ale i solidna porcja wiedzy. Tym razem to w Krakowie będzie można zwiedzić świat jak nigdy wcześniej. W Galerii Krakowskiej przez dziewięć dni cała rodzina może wziąć udział w interaktywnej wystawie i wybrać się w podróż dookoła świata.

W Hali Grodzkiej (na poziomie -1) czeka multimedialna mapa świata, przy której – dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości – każdy będzie mógł przenieść się w wymarzone miejsce na Ziemi. Dużą dawkę wiedzy dostarczą wielki globus oraz realistyczne modele egzotycznych zwierząt. Na najmłodszych odkrywców czeka wirtualna piaskownica, dzięki której staną się budowniczymi krainy ze swoich marzeń, mini-kino z filmami edukacyjnymi oraz stanowisko „dzieci świata”, przy którym maluchy mogą wziąć udział w etno-warsztatach i zabawach plastycznych.

Multimedialną wystawę geograficzną można zwiedzać w dniach 24 maja – 1 czerwca w godzinach otwarcia Galerii Krakowskiej. Z interaktywnych stanowisk z pomocą animatorów można korzystać w tych dniach w godzinach 10:00-18:00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a na warsztaty nie obowiązują zapisy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »