Społeczeństwo » Społeczeństwo

Interaktywne Muzeum Strachu (House of Panic) i Escape Room w Avenidzie Poznań

Od najbliższej soboty (25 sierpnia) Avenida Poznań zaprasza do Interaktywnego Muzeum Strachu oraz Escape Roomu, które zlokalizowane są na II poziomie centrum handlowego.

Narracja interaktywnego muzeum w Avenidzie Poznań zbudowana jest wokół historii naukowca i eksperymentów, które przeprowadzał w swoim tajnym laboratorium. Oprócz dreszczyku emocji związanego z odkrywaniem tajemniczych pomieszczeń, wizyta w Muzeum to też okazja do sprawdzenia swojej wytrzymałości, umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Rozrywka w House of Panic dedykowana jest grupom składającym się z 2-6 osób i każdorazowo trwa  około 30 minut.

Otwarcie interaktywnego muzeum House of Panic odbędzie się 25 sierpnia w Avenidzie Poznań na poziomie II. Interaktywne Muzeum Strachu, Escape Room i Piwnicę Grozy będzie można odwiedzać od wtorku do poniedziałku, w godz. 14.00-21.00 (w niedziele 14.00-20:00). Bilet wstępu wynosi 25 zł. Wstęp dla dzieci poniżej 12 roku życia wyłącznie za zgodą pisemną rodziców. Regulamin uczestnictwa znajduje się przed wejściem do Muzeum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »