Moda » Odzież

Interaktywny magazyn Bonarki w nowej odsłonie

Multimedialna promocja oferty najemców oraz oryginalne połączenie gier online z aplikacja mobilną sprawiają, że cyfrowe wydanie „Bonarki” angażuje i buduje szeroki zasięg wśród klientów galerii. Interaktywność magazynu została nagrodzona w najnowszej edycji konkursu Power of Content Marketing.

 Najnowsze, zimowe wydanie cyfrowego magazynu „Bonarki" już dostępne. Jego twarzą niezmiennie pozostaje Małgorzata Kożuchowska.

- Jednym z głównych celów e-Magazynu „Bonarka" było stworzenie platformy łączącej zakupy online i offline. Interaktywna forma magazynu spodobała się naszym klientom. Powodzeniem cieszą się nie tylko artykuły i porady, ale również retro gry online, w których klienci mają możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym SEZAM. Teraz to wszystko w oryginalnej, świątecznej odsłonie - komentuje Katarzyna Kasprzak, Marketing Manager Bonarki. - Nowoczesna koncepcja magazynu sprawia, że klienci galerii mają znacznie łatwiejszy dostęp do aktualnej oferty naszych najemców - w atrakcyjnej, multimedialnej formie, co doskonale wpisuje się w strategię naszego centrum - dodaje Katarzyna Kasprzak.

Oryginalny koncept został doceniony w tegorocznej edycji konkursu Power of Content Marketing. W kategorii „Magazyn elektroniczny dla klientów" zdobył wyróżnienie za „pracę nad interaktywnością i wykorzystanie możliwości medium". Koncept został zrealizowany inhouse Bonarka, za realizację e-magazynu odpowiada Valkea Media S.A. Nagrody w konkursie Power of Content Marketing Awards zostały wręczone po raz trzynasty. Przyznawane są za najlepsze strategie oraz działania content marketingowe, realizowane zarówno w formie print, jak i digital.

W najnowszym, zimowym wydaniu e-Magazynu „Bonarka" klienci znajdą niezwykłe światowe trendy i stylizacje, ciekawe prezenty, praktyczne porady o zdrowiu i urodzie czy modowo - prezentowy horoskop. W sekcji artykuły inspirujące teksty, w tym m.in.: „Świąteczny dress code, czyli stylizacje na szczególne okazje", „Trend après-ski króluje zimą", Męski look w stylu kultowego agenta 007" czy „Świąteczny glamour, czyli jak stworzyć w domu magiczny klimat".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CoreValues

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »