Technologie » Telekomunikacja

Interkom Treecon BT-500

Interkom Treecon BT-500
Zobacz więcej zdjęć »
Zastanawiałeś się kiedyś jak odebrać telefon, słuchać muzyki albo komunikować się z drugą osobą w pobliżu, mając kask na głowie? Istotnie, może to być skomplikowane, albo nawet niewykonalne. Jednak od czego jest technologia. Firma Treecon znalazła na to doskonały sposób.

Interkom Treecon BT-500 to urządzenie, które pokochają wszyscy motocykliści, cykliści, narciarze, kierowcy quadów, samochodów wyczynowych, skuterów śnieżnych oraz innych pojazdów, w których ważna jest łączność bez pomocy rąk.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Urządzenie znajdzie zastosowanie we wszystkich czynnościach wymagających noszenia kasku.

Interkom Treecon BT-500 ma kilka podstawowych, bardzo przydatnych funkcji:

  1. bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do odbierania połączeń telefonicznych. Aby zupełnie wyeliminować udział rąk, urządzenie samoczynnie odbierze telefon po 5 sekundach, chyba że zostanie skonfigurowane inaczej

  2. dwukierunkowe połączenie pomiędzy dwoma urządzeniami. Istnieje możliwość porozumienia się pomiędzy dwoma interkomami bez konieczności używania telefonu. Jakość rozmowy utrzymana jest na poziomie telefonu komórkowego. Zasięg urządzenia to aż 500 metrów.

  3. bezprzewodowy odbiornik muzyki i głosu. Dzięki technologii EDR i A2DP można słuchać muzyki z telefonu, odtwarzacza mp3 lub poleceń z nawigacji satelitarnej

  4. głośnik do odtwarzacza MP3/GPS. Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje EDR ani A2DP, możesz po prostu wpiąć słuchawkę z zestawu w wejście swojego odtwarzacza mp3 czy nawigacji.


Interkom Treecon BT-500 to przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Każdy, kto kiedykolwiek jeździł na rowerze, skuterze, motorze czy quadzie wie, jak ważne jest, aby trzymać obie ręce na kierownicy przez cały czas. Niekiedy wystarczy mała przeszkoda na drodze, aby pozbawić kierowcę prowadzącego jednorącz panowania nad pojazdem.

Interkom Treecon BT-500 to także wygoda, jeśli na przykład jeździsz na nartach, desce lub rolkach, a głowę zabezpieczasz kaskiem, wiesz dokładnie ile czasu zajmuje jego zdjęcie, aby odebrać telefon. Z urządzeniem Treecon to proste, wystarczy poczekać kilka sekund i zacząć rozmawiać.

Interkom Treecon BT-500 znalazł także kilka innych zastosowań. Cieszy się dużą popularnością w sportach akcji takich jak na przykład paintball czy asg (air soft gun) ze względu na łatwość obsługi i montażu na hełmie. Komunikacja pomiędzy graczami stanowi niekiedy istotną przewagę nad przeciwnikiem, co z kolei zwiększa szanse na zwycięstwo.

Więcej o urządzeniu Treecon BT-500 można przeczytać na stronie

http://treecon.pl/produkt_3Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkunysz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »