Technologie » Internet

Internauci tworzą bazę lekarzy portalu www.prywatnezdrowie.pl

Internauci tworzą bazę lekarzy portalu www.prywatnezdrowie.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki aktywności internautów lawinowo wzrasta liczba rekordów w bazie danych lekarzy portalu „Prywatne zdrowie”. „Obecnie zarejestrowanych mamy przeszło 20 tys. lekarzy oraz ponad 7 tys. placówek medycznych” – informuje Tomasz Kurzątkowski, właściciel serwisu.

Pomysłodawcy serwisu tworzą obszerną, rzetelną i aktualną bazę lekarzy, która swym zasięgiem terytorialnym obejmuje całą Polskę. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka ułatwia sprawne zlokalizowanie przez internautę konkretnego specjalisty w miejscu jego zamieszkania. Użytkownik otrzymuje kompleksowy pakiet informacji, na temat danych teleadresowych placówek medycznych, w których pracuje poszukiwany przez nas specjalista oraz opinie i rekomendacje osób, które już skorzystały z jego usług.

Budowaniu bazy lekarzy towarzyszy konkurs „Postaw na zdrowie” skierowany do internautów. Na jego uczestników czeka nagroda główna w postaci rocznego zapasu pieluszek oraz 5000 eleganckich i praktycznych zegarków UV. Dzięki wmontowanemu czujnikowi promieni UV opaski pozwalają w prosty i precyzyjny sposób kontrolować czas przebywania na słońcu bez narażenia naszego organizmu na szkodliwe promieniowanie. Nagroda jest nie tylko użyteczna. Jest również kolorowa, co sprawia, że pasuje do każdej letniej kreacji. Aby otrzymać ten praktyczny gadżet wystarczy tylko zalogować się na stronie Prywatne Zdrowie i dodać trzy nazwiska swoich lekarzy do bazy portalu. Warunkiem otrzymania upominku jest pozytywna weryfikacja podanych danych przez system serwisu.

Wraz z konkursem na portalu prowadzona jest akcja informacyjna zwiększająca świadomość nt. zagrożeń związanych z promieniowaniem słonecznym. „Po długim, szarym zimowym okresie często bez ograniczeń czasowych wystawiamy się na działanie słońca” – mówi Tomasz Kurzątkowski.  „Nie myślimy o negatywnych skutkach, często dlatego, że nie mamy dostatecznej wiedzy na temat jak się przed nim ochronić - stąd pomysł na naszą akcję „Postaw na zdrowie” – dodaje.

W szczególności organizatorzy konkursu apelują do rodziców, aby otoczyli specjalną troską i ochroną, podczas upalnych letnich dni swoje dzieci, dlatego też zegarki UV zostały tak zaprojektowane, że z powodzeniem mogą być noszone przez najmniejszego malucha.

Portal www.prywatnezdrowie.pl powstał niespełna kilka miesięcy temu, ale już zyskał wielu wiernych użytkowników. Jego celem jest dostarczenie kompleksowej informacji pacjentom nt. ochrony zdrowia. Spełnia on rolę przewodnika po mapie placówek medycznych w naszym kraju oraz  jest źródłem informacji o lekarzach specjalistach. Za pośrednictwem portalu można również wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie zdrowotne. Prywatne Zdrowie to jedyne miejsce w polskim Internecie, w którym można porównać oferty ubezpieczeń zdrowotnych większości liczących się na rynku firm ubezpieczeniowych. Portal, spośród innych portali medycznych, wyróżnia się prowadzeniem aktywnej komunikacji z użytkownikami, w dużej mierze to oni są jego twórcami, a wyrażane przez nich sugestie i opinie są brane pod uwagę w procesie udoskonalania strony.

 
 
  Kontakt: Izabela Walas, Star PR, e-mail: i.walas@starpr.com.pl, tel. (22) 856-55-34, 608-013-113  


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Izabela

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »