Technologie » Telekomunikacja

Internet albo rozmowy, czyli oferta na kartę

Internet albo rozmowy, czyli oferta na kartę
Zobacz więcej zdjęć »
Trudno dziś wyobrazić sobie ofertę sieci komórkowej pozbawioną dostępu do internetu. Taka sytuacja na pewno nie dotyczy użytkowników Red Bull Mobile. Warto więc zastanowić się, jak duży pakiet internetowy wybrać w ofercie na kartę.


Telefon na kartę to opcja dla osób, które nie wolą ponosić stałych kosztów abonamentowych oraz chcą płacić dokładnie za to, ile rozmawiają lub surfują po sieci.

Zalety oferty na kartę

Oferta na kartę polega na korzystaniu z taryfy w systemie prepaid, czyli wykupieniu konkretnej ilości minut i danych, dzięki którym można korzystać ze smartfona. Jest kilka istotnych powodów, dzięki którym na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Przede wszystkim można dokładnie zaplanować sobie comiesięczne wydatki. Oferta na kartę ma tę zaletę, że za wszystko płaci się z góry, nie ma więc możliwości przekroczenia budżetu. Dostęp do internetu, rozmowy, wysyłanie bezpłatnych SMS-ów są wówczas w zasięgu ręki i zazwyczaj nie są to wysokie koszty. W ofercie Red Bull Mobile pakiet na kilka dni można wykupić już za 5 złotych. Operatorzy telefoniczni robią wszystko, by oferować elastyczne pakiety dostosowane do potrzeb użytkowników w różnym wieku. Ponadto pakiety wciąż można zmieniać i modyfikować, ponieważ nie ma konieczności, by ciągle decydować się na jeden i ten sam plan taryfowy. Nie musimy przy tym także podpisywać żadnego zobowiązywania. Użytkownik oferty na kartę nie musi również wiązać się wyłącznie z jedną siecią. W każdej chwili istnieje możliwość przeniesienia numeru telefonu do konkurencji, bez obawy płacenia kary czy oczekiwania na moment, kiedy umowa wygaśnie. Z takimi ograniczeniami trzeba liczyć się w przypadku posiadania telefonu z abonamentem. Jedną z najczęściej wymienianych przez użytkowników zalet posiadania oferty na kartę jest wygoda związana z korzystaniem z niej. Wszystko dzięki dostępności serwisów, które oferują doładowania karty. Wówczas wystarczy tylko kupić starter i zainstalować w telefonie kartę SIM. Konto można doładować także innej dowolnej osobie. W ten sposób można kontrolować wydatki dziecka lub zrobić komuś bliskiemu drobny upominek.Oferta na kartę niejedno ma imię

Oferta na kartę przygotowana przez Red Bull Mobile to szereg korzyści i niskie koszty. Można wybrać rozmowy i wiadomości bez limitu lub solidną paczkę internetu. Im większa kwota doładowania, tym więcej bonusów od sieci można zyskać np. jeszcze większą paczkę danych. Najniższa kwota Red Bull Mobile Siema na kartę to 5 zł na start, a także 30 groszy za minutę do wszystkich sieci oraz 19 groszy za SMS lub MMS do wszystkich sieci. Pakiety startowe można kupić w wielu popularnych sieciach sprzedaży jak Poczta Polska, Żabka, Empik, Play czy Stokrotka. Kiedy więc nieoczekiwanie na naszym koncie kończą się środki, wówczas jakiekolwiek połączenia ani komunikaty wychodzące z telefonu nie zostaną zrealizowane. To jednak nie problem, bo natychmiast możemy doładować konto i kontynuować surfowanie po sieci czy też rozmowy lub pisanie SMS-ów,nie martwiąc się przy tym o horrendalne rachunki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »