Dom » Budownictwo

Intra Interprint - dąb z przeszłością

Intra Interprint - dąb z przeszłością
Zobacz więcej zdjęć »
Lubimy kiedy rzeczy mają swoją historię. Kiedy możemy opowiedzieć o nich coś więcej, niż tylko to gdzie i kiedy je kupiliśmy. Ta magia sprawia, że stają się nam bliższe, cenniejsze i jakby bardziej nasze. Taka jest też "Intra" - nowy dębowy dekor Interprint, który kryje w sobie niejedną opowieść.

Wśród elementów, za które tak cenimy drewno dębowe jest jego trwałość. Wykonane z dębiny meble - szafy, kredensy, stoły... mogą służyć (i zresztą często służą) kilku kolejnym pokoleniom. Trwając w salonach i kuchniach, chłoną emocje użytkowników, zatapiają w sobie ich historie - te dobre i te smutne. Dzięki temu zyskują duszę. Stają się czymś więcej niż tylko kolejnym domowym sprzętem. Stają się domownikiem, świadkiem rodzinnego życia. 
Swoją historię posiada również pochodzący z tegorocznej kolekcji "Six Pack" Interprint dekor "Intra". Ten inspirowany starą dębiną rysunek zdumiewa wielowarstwowością. Zaklęta w nim treść - tak jak kolejne warstwy farby, przebija się na wierzch żądając prawa do bycia opowiedzianą. Wszelkie wady naturalnej dębiny - pęknięcia, przetarcia, choć pozornie przykryte ciemną farbą, są w "Intrze" dobrze widoczne. Są dowodem na to jak wiele przeszła i jak naturalny jest proces starzenia się. Nawet gdy chodzi o starzenie się drewna.
Zaskakująca w tej propozycji Interprint jest jego uniwersalność. Wbrew pozorom, ten silny i niezależny wzór dobrze odnajduje się w najróżniejszych aranżacjach - zarówno tych spokojnych - klasycznych, jak i nieco bardziej szalonych - nowoczesnych. Z powodzeniem można go zestawiać z różnymi kolorami (od delikatnych pasteli, po silne zdecydowane barwy), a także różnymi materiałami - w tym innymi dekorami inspirowanymi drewnem. Ze szkłem i metalem "Intra" stworzy duet przekorny, z kamieniem - niezłomny i stabilny, z tkaninami - zachęci do komfortowego odpoczynku. 

www.interprint.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »