Dom » Budownictwo

INVERTO – innowacyjny koncept w portfolio marki Cersanit

INVERTO – innowacyjny koncept w portfolio marki Cersanit
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Cersanit stale poszerza swoją ofertę, szukając rozwiązań innowacyjnych i funkcjonalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nowe produkty są odzwierciedleniem połączenia idealnego – najnowocześniejszej technologii oraz stylowego designu.

Ponadczasowe rozwiązania

Błyszczące, eleganckie lub awangardowe wnętrze? Taka właśnie może być łazienka dzięki nowej ceramice marki Cersanit. Kolekcja INVERTO to przede wszystkim stylowe materiały, proste formy oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Biała ceramika łazienkowa z połyskiem jest jednym z najpopularniejszych wyborów przy urządzaniu łazienki ze względu na swoją niezwykłą praktyczność i wygodę, która zawsze wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Kolekcja INVERTO to proste rozwiązania, które pomogą zaprojektować elegancką i nowoczesną łazienkę, na miarę XXI wieku.

Prosty kształt i blask szkliwa czyli umywalki INVERTO

Łazienka to miejsce, z którego wszyscy domownicy korzystają wiele razy w ciągu dnia. Z tego względu, przy jej urządzaniu, powinniśmy szukać produktów wysokiej jakości, trwałych i odpornych na nieprzewidziane zdarzenia. Z tą myślą zostały zaprojektowane umywalki INVERTO, wykonane z lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej masy ceramicznej ROCKLITE, dla której nie straszne są żadne uderzenia, czy obciążenia. Bardzo cienkie ścianki (5-6 mm) nadają ceramice wyjątkowo delikatny i nowoczesny wygląd. Kolekcja składa się z  umywalek nablatowych prostokątnych lub owalnych oraz meblowo-nablatowych, które można zestawić z szafkami podumywalkowymi lub z blatami.

StreamOn – innowacyjny system spłukiwania wody

Produkty marki Cersanit cechują się dużym zaawansowaniem technologicznym. Najnowszym rozwiązaniem jest funkcja StreamOn, zastosowana w produktach takich jak miski zawieszane, bidety oraz sety stelażowe, wszystkie z ukrytym montażem. System spłukiwania StreamOn odwraca strumień wody i zamienia go w wir, który kilkukrotnie obmywa wewnętrzną powierzchnię toalety. W ten sposób zanieczyszczenia są usuwane cicho i dokładnie, bez rozlewania wody. Otwór spłukujący został umiejscowiony tak, aby najmocniejszy strumień wody obmywał miskę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.  Miski INVERTO posiadają bezkołnierzową konstrukcję, która zmniejsza gromadzenie się zarazków oraz ułatwia jej czyszczenie. StreamOn to również oszczędność, ponieważ  jedno wirowe spłukiwanie wody zużywa jedynie 2/4 litra wody. Jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

z.kukielak@gardenofwords.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »