Dom » Wnętrza

Inwestuj z czystą przyjemnością

Inwestuj z czystą przyjemnością
Zobacz więcej zdjęć »
Łazienka jest miejscem niezbędnym w każdym domu, a także w każdym miejscu użyteczności publicznej, takim jak hotel czy pensjonat.

Jednakże jej urządzenie stanowi duże wyzwanie dla projektanta, który musi brać przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność wykorzystanych w niej elementów przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego stylu. Zdają sobie z tego sprawę pracownicy firmy Sanplast SA, której produkty coraz częściej wybierane są przez menedżerów hoteli oraz projektantów wnętrz.

Od ponad 30 lat firma Sanplast SA pomaga swoim Klientom w maksymalizacji komfortu płynącego z kąpieli. Wieloletnia praca badawcza i bogate doświadczenie na rynku polskim i europejskim, pozwoliły marce zdobyć miano eksperta w tej dziedzinie. Przez ten czas Sanplast rozwijał asortyment dedykowany na rynek polski, jak i zagraniczny. Dzięki działaniom na kilku polach marka Sanplast zdobyła zaufanie konsumentów o różnych potrzebach.

W ofercie marki Sanplast znajdują się wysokiej jakości kabiny prysznicowe, brodziki wykonane zarówno z akrylu sanitarnego jak i odlewu mineralnego, akrylowe wanny i systemy hydromasażu, a także umywalki. Paleta oferowanych produktów jest bardzo szeroka i zróżnicowana konstrukcyjnie i stylistycznie. Wiele z serii kabin, standardowo wyposażonych zostało w modyfikację powierzchni szkła Glass Protect, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej utrzymać je w czystości. Oferta asortymentowa obejmuje również funkcjonalne akcesoria. „Zdajemy sobie sprawę, z tego, że łazienka powinna być pomieszczeniem funkcjonalnym dla klientów o różnych potrzebach. Zatem produkty muszą być ergonomiczne i funkcjonalne.” – mówi Rafał Woźniak – Dyrektor ds. Obsługi Inwestycji firmy Sanplast SA. „Realizujemy również zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dopasujemy kabinę do nietypowych pomieszczeń lub zrealizujemy zlecenie na umywalki i brodziki o niestandardowych wymiarach wykonane z odlewu mineralnego”. – dodaje.

Niezawodność i nowoczesna technologia produkcji w firmie Sanplast przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają go Klienci. Świadczy o tym choćby fakt, iż produkty sygnowane marką Sanplast możemy spotkać między innymi w takich renomowanych sieciach jak: Hilton Doubletree, Best Western Hotels, Campanile czy B&B. Rozwiązania łazienkowe tej marki dostępne są także w wielu renomowanych obiektach w całej Polsce. Dotyczy to w równej mierze modernizacji jak i aranżacji nowych obiektów.

Sanplast S.A. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, z pełnym zrozumieniem dla potrzeb kontrahentów. Szeroka oferta tworzonych z pasją produktów, pozwala na kompletne wyposażenie i aranżację łazienki. Nowoczesny design umożliwia zastosowanie różnych stylów urządzania przestrzeni. „Pomysły i życzenia naszych klientów stanowią dla nas ciekawe wyzwania, które chętnie podejmujemy.” – podkreśla Rafał Woźniak. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »