Technologie » Komputery

IRIScan: mysz i skaner w jednym

IRIScan: mysz i skaner w jednym
Zobacz więcej zdjęć »
IRIScan Mouse Wifi to ciekawe urządzenie, które pełni jednocześnie funkcje skanera i zwykłej myszy komputerowej. Urządzenie w oparciu o wbudowany sensor optyczny umożliwia skan niemal każdego dokumentu o maksymalnej rozdzielczości 300 DPI.

Produkt IRIS wyposażony został w skaner optyczny, umożliwiający skanowanie dokumentów w formacie A4 w rozdzielczości 300 DPI. Urządzenie sprawdzi się także podczas skanowania takich dokumentów jak karty kredytowe, prawo jazdy itp. Podczas pracy mouse wifi, zeskanowany fragment od razu pojawi się na ekranie monitora, więc użytkownik nie będzie musiał się martwić, że przejeżdżając po dokumencie myszką pominął jakąś jego część.

 
A jak działa IRIScan Mouse Wifi? Wystarczy położyć myszkę na danym dokumencie, kliknąć w przycisk odpowiedzialny za uruchomienie skanera, przejechać gryzoniem po kartce i… gotowe. W ten sposób użytkownik może cyfrowo skopiować książki, czasopisma, recepty, listy i tym podobne. Co ważne, nawet jeśli ktoś rzadziej korzysta z funkcji skanowania, nadal może cieszyć  się z bezprzewodowego gryzonia.
Po zeskanowaniu użytkownik może zapisać dokument w formatach: PDF, DOC, XLS, JPEG i innych. Co więcej, wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk, by od razu przesłać plik na prywatną chmurę. W równie łatwy sposób można udostępnić np. swój rysunek na jednym z kanałów społecznościowych.
Skaner IRIScan Mouse Wifi jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 499 zł.

Dane techniczne:
•    Rozdzielczość: do 400 DPI
•    Sensor myszy: optyczny (1500 DPI)
•    Maksymalna wielkość dokumentu: A4
•    Format plików: PDF/JPG/TIFF/BMP/PNG/XLS/DOC
•    Złącze: USB 2.0
•    Liczba przycisków: 3Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »