Technologie » Komputery

IRIScan Pro 3 Wi-Fi - skanowanie i udostępnianie natychmiast

IRIScan Pro 3 Wi-Fi - skanowanie i udostępnianie natychmiast
Zobacz więcej zdjęć »
Skanowanie, czyli przenoszenie treści z papieru do formy cyfrowej znane jest od dawna. Ale skanowanie mobilne, do tego z błyskawicznym udostępnianiem treści w sieci? To następna era pracy z dokumentami.

Producent chwali się, że IRIScan Pro 3 Wi-Fi to nowoczesny, mobilny skaner, który wiele potrafi. Przede wszystkim to urządzenie skrojone na potrzeby użytkownika naszych czasów, coraz częściej wykorzystującego smartfon zamiast komputera. 
Skanowanie dokumentów do urządzeń mobilnych nadal nie jest popularne, głównie ze względu na charakter większości skanerów: dość dużych, ciężkich, niezbyt przystosowanych do noszenia ich ze sobą. Inaczej jest w przypadku IRIScan Pro 3 Wi-Fi. Waży on 800 g, można go więc spakować do stosunkowo niewielkiej torby lub plecaka. Urządzenie posiada własne zasilanie bateryjne, co uniezależnia nas od gniazdek elektrycznych. 
Jedna z największych zalet tego małego skanera to łączność. Urządzenie posiada moduł WiFi. Tym samym, dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu Readiris 14 z IRIScan Pro 3 Wi-Fi możemy błyskawicznie umieścić zeskanowaną treść w dowolnym serwisie typu Google Drive, Dropbox czy Evernote - żaden problem. 
IRIScan Pro 3 Wi-Fi jest dostępny na rynku w cenie około 740 zł.

Dane techniczne: 

* Rozdzielczość: 600 dpi lub 300 dpi
* format arkuszy: A4 lub listowny
* Pamięć wbudowana: 128 MB
* Bateria: Litowo jonowa (3,7V/ 1700 mAh)
* Liczba skanowań na baterii: do 200
* Wymiary: 4,1 x 29,5 x 8,1 cm
* WiFi: 802.11 b/g/n
* Formaty skanowania: JPEG lub PDF
* Wyświetlacz: 1,2”
* Masa: 800 gramówŹródło: Entrymedia, IRISRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »