Technologie » Komputery

IT Vision nowym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence

Od października br. krakowska spółka IT Vision została dwunastym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie rozwiązań klasy Business Intelligence (BI) - systemu TARGIT - przeznaczonego do wielowymiarowej analizy danych w zakresie sprzedaży, finansów czy marketingu w firmie.

IT Vision ma wieloletnie doświadczenie w implementacji systemów IT wspomagających zarządzanie w firmach różnej wielkości. Firma ma kilkudziesięciu klientów rozwiązań bazujących m.in. na Microsoft Dynamics-NAV (Navision) oraz Comarch (CDN XL), którzy poszukują dodatkowych wydajnych i prostych w obsłudze systemów analitycznych wspomagających podejmowanie codziennych decyzji biznesowych, jakim jest TARGIT.

Solemis Group SA jest od jesieni 2005 jedynym polskim przedstawicielem producenta systemu TARGIT, przygotował jego polską wersję i buduje sieć partnerską.

Użytkownikami rozwiązań BI oferowanych przez Solemis Group SA jest w Polsce ponad 65  firm z różnych sektorów gospodarki.  1 października 2008 roku krakowska firma IT Vision uzyskała status partnera handlowego firmy Solemis Group S.A. w zakresie systemu analitycznego klasy BI – TARGIT.  „Sięgnięcie po produkty Business Intelligence dystrybuowane w Polsce przez Solemis wymusił na nas praktycznie rynek – nasi klienci poszukują coraz bardziej funkcjonalnych systemów analitycznych uzupełniających możliwości systemów ERP/CRM” - mówi Paweł Zemła, Przewodniczący Rady Nadzorczej IT Vision. „W naszej ocenie TARGIT ma najlepszy na rynku narzędzi analitycznych wskaźnik funkcjonalności do ceny, a rynek ten bacznie obserwujemy.  Dodatkowo TARGIT łatwo integruje się z różnymi systemami ERP/CRM. Klientów fascynuje jednak zupełnie coś innego – niesamowita wręcz łatwość przygotowywania w TARGIT analiz ad hoc, komunikując się z programem w języku naturalnym dla biznesu, a nie używanym przez analityków i finansistów.”„Do skutecznego zaprezentowania korzyści z zastosowania systemu analitycznego potrzebni są ludzie  mający  wiedzę i doświadczenie nie tylko informatyczne, ale przede wszystkim biznesowe”, mówi Ryszard Sadowski, Prezes Solemis Group. „Tak naprawdę, nie oferujemy narzędzi informatycznych, programów czy systemów IT, a dajemy narzędzia do rozwiązywania problemów  biznesowych, wspomagania podejmowania decyzji bazujących na wiedzy i obarczonych jak najmniejszym ryzykiem. IT Vision jest przykładem firmy mającej wielu takich doświadczonych specjalistów.” 

TARGIT – to duński system klasy Business Intelligence umożliwiający managerom  wszystkich szczebli zarządzania w firmie na szybkie sporządzenie wielowymiarowej analizy danych zgromadzonych w firmowych systemach i agregowanych na potrzeby analiz w hurtowni danych. Na świecie z systemu TARGIT korzysta obecnie ponad 1750 firm ( ponad 124 tys. użytkowników), Wśród klientów referencyjnych firmy  znajdują się m.in. skandynawskie linie lotnicze SAS, Daimler Chrysler, XEROX, Mazda North America, i wiele innych.

Solemis Group S.A., bazując na swoim ponad 20 letnim doświadczeniu w dystrybucji oprogramowania i rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie oraz doświadczeniu w budowie sieci partnerskiej od  jesieni 2005 roku tworzy sieć partnerów sprzedających i wdrażających u klienta specjalistyczne produkty uzupełniające istotne luki w klasycznych systemach  ERP/CRM – rozwiązania klasy Business Intelligence (BI). Są to dwa produkty: TARGIT i PROPHIX. Rozwiązania te mają w Polsce ponad 760 użytkowników w 65 firmach różnych branż i różnej wielkości.

Sieć partnerska jest dwustopniowa: pierwszy stopień stanowią partnerzy o kompetencjach dotyczących prezentowania i sprzedaży systemu, drugi – partnerzy świadczący klientowi usługi konsultacyjne i wdrożeniowe.  IT Vision sp. z o.o.  www.itvision.pl   IT Vision sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw.

IT Vision realizuje projekty wdrożeniowe systemów ERP, CRM, rozwiązań controllingowych i business intelligence.

IT Vision oferuje rozwiązania najbardziej renomowanych producentów oprogramowania takich jak Microsoft i Comarch. Klientami IT Vision są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa zarówno polskie jak i zagraniczne, które stawiają na innowacyjność i efektywność. IT Vision zrealizowało ponad 160 projektów z dziedziny wdrożeń systemów ERP i doskonalenia systemów zarządzania, doradztwa w zakresie finansów, księgowości, controllingu, zarządzania procesami, kadr-płac. Znaczna część z tych projektów została dofinansowana z funduszy UE. Firma posiada status:

  • Złotego Partnera Microsoft
  • Srebrnego Partnera Comarch
  • Partnera Solemis
 Firma IT Vision posiada liczny zespół certyfikowanych specjalistów (certyfikaty Microsoft Dynamics i Comarch), osoby te posiadają doświadczenia wdrożeniowe uzyskane w trakcie realizacji wielu projektów, ze szczególnym uwzględnieniem finansów i księgowości, controllingu, gospodarki magazynowej, dystrybucji oraz produkcji. Firma IT Vision sp. z o. o. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Solemis Group SA www.solemis.com

Solemis Group S.A.jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych (value added distributor), obecnym w Polsce od 1986 roku.

Ofertę firmy stanowią specjalistyczne produkty uzupełniające istotne luki w klasycznych systemach  ERP/CRM. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się dwa światowej klasy produkty należące do tej klasy rozwiązań: PROPHIX i TARGIT. Kanadyjski system PROPHIX jest aplikacją  finansową używaną przez tysiące osób na całym świecie do planowania, budżetowania i prognozowania. Duńskie oprogramowanie TARGIT to rozwiązanie z obszaru Business Intelligence umożliwiające decydentom na wszystkich szczeblach zarządzania wielowymiarową analizę danych i uzyskanie natychmiast całościowego obrazu sytuacji w firmie.

Solemis Group jako jedyna firma w Polsce świadczy outsourcing usług IT dla Microsoft w zakresie oprogramowania ERP - Microsoft Dynamics GP. W ofercie firmy znajdują się także rozszerzenia funkcjonalne do systemu Microsoft Dynamics GP. Realizując konsekwentnie swoją misję: „Współpracować z Partnerami i Klientami w osiąganiu sukcesów”
Solemis Group SA planuje sukcesywnie wprowadzać na rynek nowe, coraz bardziej zaawansowane produkty, spełniające wysokie wymagania klientów, ze szczególnym uwzględnieniem bardzo wąskich, wysokospecjalizowanych rynków.
  Obsługa Prasowa i PR:INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341 lok. 281 A, 03-838 WarszawaZbigniew Blewoński, mobile: (+48) 501-772-619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »