Firma » Biznes

it WORKS po raz kolejny w gronie Preferowanych Partnerów HP 2013

it WORKS po raz kolejny w gronie Preferowanych Partnerów HP 2013
Zobacz więcej zdjęć »
it WORKS po raz kolejny otrzymał status HP Preferred Partner. Jest to potwierdzenie posiadania przez firmę najlepszych referencji w branży oraz świadczenia wysokiej jakości obsługi klienta.

Preferowani Partnerzy HP posiadają specjalizacje i certyfikaty w zakresie całego asortymentu produktów oraz bezpośredni dostęp do zasobów firmy HP, co przekłada się na szybką obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z HP, ponieważ uzyskaną wiedzę wykorzystujemy, realizując projekty dla naszych klientów odpowiadające ich potrzebom biznesowym. Nasi pracownicy muszą doskonale orientować się w ofercie HP, przechodzą szereg szkoleń i zdobywają certyfikaty – mówi Paweł Jachyra, dyrektor ds. sprzedaży w it WORKS.

Podstawowym warunkiem uzyskania statusu HP Preferred Partner jest osiągnięcie określonego progu obrotów oraz ukończenie odpowiednich szkoleń i zdobycie certyfikatów produktowych HP. Udział w programie HP gwarantuje m.in. korzystanie ze specjalnych cen, wynagrodzenie za wyniki oraz dostęp do portalu Smart Portal.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

K-myk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »