Firma » Biznes

it WORKS w gronie Gazel Biznesu 2012

it WORKS w gronie Gazel Biznesu 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka it WORKS znalazła się w gronie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To już drugi taki tytuł przyznany spółce. Ranking organizowany jest przez „Puls Biznesu”.

W tym roku ranking został przygotowany po raz trzynasty, a badane były dane finansowe firm z lat 2009-2011. it WORKS spełnił wszystkie wymagania stawiane kandydatom do tytułu Gazeli Biznesu – rozpoczął działalność przed rokiem 2009 i prowadzi ją do dziś, w latach 2009-2011 notował wzrost przychodów, nie miał natomiast straty, przychody firmy ze sprzedaży mieściły się w 2009 roku w przedziale między 3 a 200 mln. zł, od 2009 spółka umożliwia analizę swoich wyników finansowych.

- Już po raz drugi w swojej historii spółka it WORKS znalazła się w prestiżowym gronie dynamicznie rozwijających się firm – pierwsze takie wyróżnienie otrzymaliśmy w roku 2009 – mówi Leszek Rożdżeński, prezes zarządu it WORKS. – Powtórne przyznanie nam tego tytułu jest dla naszych klientów gwarantem tego, że firma stale się rozwija i z roku na rok poprawia wyniki finansowe. Cieszymy się, że nasze starania docenia tak ważny biznesowy i opiniotwórczy dziennik jak „Puls Biznesu”.

Pełen ranking Gazel Biznesu 2012 zostanie opublikowany w specjalnym raporcie, który będzie dołączony do grudniowego wydania „Pulsu Biznesu”.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

K-myk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »