Technologie » Komputery

it WORKS zakończył sukcesem wdrożenie systemu Saperion w Zelmerze

W firmie Zelmer sukcesem zakończyło się pierwsze w Polsce wdrożenie systemu niemieckiego producenta. Saperion stanowi znakomite uzupełnienie używanego w Zelmerze systemu informatycznego SAP o funkcjonalności typu workflow. Projekt w całości zrealizowała spółka it WORKS.

Zespół it WORKS zrealizował projekt zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz budżetem. Zelmer podkreślił i docenił rolę it WORKS, przede wszystkim terminowość, wsparcie w należytej komunikacji wewnętrznej dotyczącej projektu oraz skuteczne eliminowanie wszelkich przeciwności pojawiających się w trakcie wdrożenia.

Implementacja obejmowała instalację i konfigurację aplikacji Saperion, oprogramowania workflow obiegu dokumentów, integrację z AD i SAP, szkolenie użytkowników (ok. 220 użytkowników, w tym zarządy GK Zelmer), a także opracowanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji obsługi dla wszystkich ról w systemie.

- Wdrożenie miało charakter pionierski, co oczywiście niosło ze sobą elementy ryzyka - mówi Leszek Rożdżeński, prezes zarządu it WORKS. - Dzięki zaangażowaniu i dobremu przygotowaniu całego zespołu wdrożenie nowego narzędzia w Zelmerze zakończyło się pełnym sukcesem.

- Saperion to platforma umożliwiająca efektywne zarządzanie informacjami w codziennej pracy firmy dzięki usprawnieniu i automatyzacji procesów biznesowych opartych na przepływie dokumentacji - tłumaczy Radosław Żelazowski z it WORKS. - Korzystająca z systemu firma może bezpiecznie przechowywać informacje i dystrybuować je w odpowiednim czasie do odpowiednich osób. Oprócz niewątpliwej wygody platforma gwarantuje również oszczędności.

Mimo wysokiej specjalizacji wdrożenia współpraca między obiema firmami przebiegała bardzo sprawnie, m.in. dzięki zaangażowaniu zespołów it WORKS oraz Zelmer.

Zarząd Zelmer zapowiedział uruchomienie kontynuacji projektu o kolejne obszary.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

K-myk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »