Firma » Biznes

Iwostin w nowej odsłonie na 10-lecie

Iwostin w nowej odsłonie na 10-lecie
Zobacz więcej zdjęć »
Dermokosmetyki Iwostin mają nową identyfikację wizualną. Zmiana objęła m.in. opakowania, logotyp oraz hasło reklamowe. Jej celem jest odświeżenie wizerunku marki, która świętuje w tym roku 10-lecie obecności na polskim rynku.

Iwostin powstał w 2002 r. jako efekt ścisłej współpracy z lekarzami dermatologiami. Główny cel jaki marka stawia przed sobą to zaoferowanie konsumentom dermokosmetyków opartych na polskiej wodzie termalnej z Iwonicza Zdroju, dedykowanych wrażliwej i problemowej skórze Polek. Początkowo w skład marki Iwostin wchodziły preparaty nawilżające i przeciwtrądzikowe. Sukcesywnie portfolio było poszerzane  o nowe produkty.

Aktualnie markę tworzy prawie 100 preparatów i 11 specjalistycznych linii, dostosowanych do konkretnych problemów skóry, takich jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, skóra naczynkowa. W ciągu dekady Iwostin osiągnął pozycję plasującą go w czołówce marek dermokosmetycznych.     

Celem odświeżenia wizerunku jest zwiększenie czytelności opakowań i widoczności na aptecznej półce,  uspójnienie wyglądu poszczególnych linii przy zachowaniu osobowości marki. W opakowaniach zachowano przewagę białego koloru, charakterystycznego dla dermokosmetyków. Zmieniono czcionkę na bardziej kobiecą i nowoczesną, odświeżeniu uległ również logotyp Iwostin.

Nowy Iwostin silniej komunikuje swoje mocne strony: skuteczność, medyczność i nowoczesność  – mówi Izabela Guziak, Dyrektor Marketingu w firmie Nepentes Pharma – zmiana nie jest rewolucyjna, raczej ewolucyjna, ponieważ taka rekomendacja wynika z przeprowadzonych przez nas badań. Konsumentkom podoba się Iwostin, jego minimalizm, czystość, dostępność, brak dystansu. Nowa identyfikacja wizualna to tylko jedna z wielu aktywności przygotowanych dla konsumentów z okazji 10-lecia marki. Kolejne odsłony już wkrótce.”  

Nowa identyfikacja wizualna Iwostin powstała przy współpracy z agencją projektową CzteryCzwarte Brand Design na podstawie wyników badań konsumenckich przeprowadzonych przez Millward Brown SMG/KRC.

Preparaty Iwostin w nowych opakowaniach będą sukcesywnie pojawiać się na aptecznej półce w ciągu całego 2012 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nepentes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »