Firma » Biznes

Jabra przedstawia zestaw słuchawkowy Evolve2 85

Jabra przedstawia zestaw słuchawkowy Evolve2 85
Zobacz więcej zdjęć »
Zestaw słuchawkowy Evolve2 85 został zaprojektowany do pracy z dowolnego miejsca

Evolve2 85 został zaprojektowany tak, aby dopasować się do potrzeb współczesnego pracownika

• Ciesz się doskonałym brzmieniem podczas połączeń i słuchania muzyki dzięki potężnej izolacji szumów i technologii aktywnej redukcji hałasu (ANC)

• Evolve2 85 posiada łącznie 10 mikrofonów, w tym dwa w zintegrowanym ramieniu wysięgnika i osiem w słuchawkach

• Elastyczne i dyskretne ramię wysięgnika umożliwia odbieranie połączeń w dowolnym miejscu i czasie      

• Najnowsza technologia chipsetu audio oznacza, że ​​Evolve2 85 wyprzedza o krok inne modele   w zakresie żywotności baterii, zasięgu Bluetooth i przetwarzania dźwięku

• Evolve2 85 posiada certyfikat UC, oczekuje na certyfikację Microsoft Teams oraz jest zgodny ze standardami Open Office

Kopenhaga, Dania, 30 marca 2020 r. - Jabra wprowadza dziś Evolve2 85, bezkompromisowy zestaw słuchawkowy zaprojektowany z myślą o pracy w biurze, w domu czy też w podróży. Evolve2 85 jest częścią nowej generacji produktów Jabra z linii Evolve, najlepiej sprzedającej się i wiodącej na rynku linii zestawów słuchawkowych UC, które pomagają zwiększać wydajność pracy[1]. Bezkompromisowość Evolve2 85 polega na doskonałej żywotności baterii, solidnej łączności i przetwarzaniu dźwięku, dzięki czemu zestaw słuchawkowy Jabra jest tak bardzo użyteczny dla współczesnych profesjonalistów.

Evolve2 85 został zaprojektowany tak, abyś mógł pozostać skupiony, nawet w sytuacji, gdy w otoczeniu występuje wiele zakłóceń. Połączenie zaawansowanej Digital Hybrid ANC ze zintegrowanym ramieniem wysięgnika zapewnia nieprzeniknioną strefę koncentracji. Dioda zajętości w Evolve2 85 jest  widoczna w promieniu 360 stopni, dzięki czemu współpracownicy zawsze wiedzą, kiedy nie należy ci przeszkadzać. Czerwone światło włącza się automatycznie, gdy rozmawiasz przez telefon lub prowadzisz spotkanie, ale możesz je również aktywować samodzielnie za naciśnięciem jednego przycisku.

Jabra Evolve2 85 stanowi doskonałe wparcie podczas pracy, niezależnie od miejsca jej wykonywania. Zestaw słuchawkowy został wyposażony w o 20% lepszą cyfrową hybrydową ANC niż Evolve 80[2] i znacznie skuteczniejszy system izolacji szumów, abyś mógł się skupić nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Evolve2 85 dysponuje także o 40% lepszą transmisją dźwięku i dwukrotnie większą wydajnością transmisji głosu, częściowo zasilaną przez 10 mikrofonów, co zapewnia płynne i wciągające wrażenia podczas prowadzenia rozmów. Zestaw Evolve2 85 zawiera Jabra Link 380, nowy adapter BT, który dostępny będzie w wersji USB-C lub USB-A.

Zestaw słuchawkowy, oczekujący na certyfikację Microsoft Teams, bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami UC  i spełnia standardy Open Office.

Zestaw słuchawkowy będzie łatwy w integracji z wiodącymi dostawcami oprogramowania/monitoringu, aby umożliwić decydentom analizę wydajności każdego zestawu słuchawkowego Jabra i szybkie zidentyfikowanie przyczyny niskiej jakości połączeń. Oprogramowanie Jabra Xpress umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie zestawem słuchawkowym, zapewniając aktualizację firmowego oprogramowania i wdrażanie nowych funkcji, jednocześnie ułatwiając życie działowi IT.

 

Evolve2 85 oferuje:

• 40 mm głośniki z zaawansowanym cyfrowym chipsetem i najnowszym kodekiem AAC zapewniającym lepsze wrażenia muzyczne

• Cyfrową hybrydową aktywną redukcję hałasu (ANC)

• Wiodący w branży 37-godzinny czas pracy baterii, aby wspierać Cię przez cały dzień

• Zintegrowaną diodę zajętości z widocznością 360 stopni na obu słuchawkach

• Elastyczne chowane ramię wysięgnika, które można łatwo wsunąć w zestaw słuchawkowy - opuszczenie wysięgnika odbiera połączenia, a podniesienie powoduje automatyczne wyciszenie aktywnego połączenia

• Bezpośredni dostęp do asystentów głosowych

• Zasięg bezprzewodowy do 30 m

• Podwójna łączność i personalizacja dzięki Jabra Direct i Jabra Sound +

• Dedykowany przycisk Microsoft Teams w wariancie MS

• Miękkie piankowe poduszki nauszne i ergonomiczna konstrukcja nauszna zapewniają najwyższy komfort

• Współczesny, swobodny design, dzięki czemu możesz bezproblemowo przechodzić od biznesu do stylu casual

 

Cena i dostępność

Zestaw Jabra Evolve2 85 dostępny będzie od kwietnia 2020 r. u wybranych sprzedawców detalicznych kanału B2B, w dwóch kolorach: czarnym i beżowym.

 

Evolve2 85 STEREO MSRP 449 € (489 € z bazą do ładowania)

 

Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl/evolve [1]   Sprzedano miliony egzemplarzy dziesiątkom tysięcy klientów na całym świecie (źródło: Jabra)

[2] W porównaniu do wiodącego na rynku produktu Jabra Evolve 80 (Źródło: Jabra)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »