Motoryzacja » Samochody

Jacek Giec Managerem Sprzedaży Samochodów Używanych Volvo Car Poland

Jacek Giec Managerem Sprzedaży Samochodów Używanych Volvo Car Poland
Zobacz więcej zdjęć »
Jacek Giec został nowym Managerem Sprzedaży Samochodów Używanych Volvo Car Poland. Do jego zadań będzie należało realizowanie celów ilościowych i jakościowych sprzedaży samochodów używanych, w tym nadzór nad programem Volvo SELEKT.


Jacek Giec ukończył Politechnikę Rzeszowską. Jest związany z branżą motoryzacyjną od ponad 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1994 roku jako handlowiec, a następnie jako kierownik salonu.

Przeszedł przez wiele stanowisk pracując zarówno po stronie dealerów, jak i importerów kilku marek aut osobowych. Odbył wiele szkoleń i staży poświęconych temu obszarowi biznesu.

Odpowiadał za kanał sprzedaży samochodów używanych w polskich biurach importerów aut niemieckich, francuskich i japońskich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »