Dom » Budownictwo

JADAR Sp. z o.o. wyznacza trendy w budownictwie na 2016 r. i wprowadza do oferty nowe kolekcje w ra

JADAR Sp. z o.o. wyznacza trendy w budownictwie na 2016 r. i wprowadza do oferty nowe kolekcje w ra
Zobacz więcej zdjęć »
Firma JADAR przygotowała nowoczesne i praktyczne rozwiązania dla budownictwa w zakresie aranżacji domów, ogrodów oraz przestrzeni publicznej.

 

Designerskie wnętrza – Jadar Home

Wnętrze nowoczesnego domu powinno charakteryzować się przede wszystkim prostotą i minimalizmem. Ostatnio coraz modniejsze stają się industrialne struktury betonu architektonicznego, sprawiające wrażenie niewykończonych. Aby wystrój naszego wnętrza jeszcze bardziej wpisywał się w ten trend można wykorzystać cegłę przypominającą kamień naturalny.

W nowej kategorii Jadar Home reprezentacyjnym produktem są dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego SYMFONIA stwarzający wiele możliwości aranżacyjnych dla zewnętrznych elewacji, a także dla podłóg i ścian wewnątrz domu. Płyty doskonale wyglądają w nowoczesnych wnętrzach, a zestawienie ich z drewnem czy roślinami nadaje mieszkaniu unikalności. W tej ofercie klient ma do wyboru płyty o strukturze porowatej lub gładkiej w kolorze białym, szarym i kości słoniowej.

Beton to nasza pasja, a proponowane przez nas produkty to nie tylko nowe wzornictwo, nowoczesne trendy i najwyższe standardy technologiczne, ale przede wszystkim wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów. Jesteśmy największym w Polsce producentem betonu architektonicznego i jako jedyni na rynku posiadamy 10-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty – mówi Dariusz Kupidura, Prezes Zarządu w JADAR Sp. z o.o.

Idealną propozycją na elewacje wewnątrz domu bądź budulec małej architektury ogrodowej jest cegła łupana Antyk – jedyna na rynku i dostępna tylko w ofercie sprzedażowej firmy JADAR. Asortyment z tej kolekcji jest poddawany procesowi obijania poprzez postarzanie, dzięki czemu ma wygląd bardzo zbliżony do kamienia naturalnego. Ta metoda uszlachetniania powoduje, że cegła nabiera niezwykłej delikatności i obłości krawędzi. Naturalnie komponuje się z krajobrazem, a również stanowi przełamanie nowoczesnych układów wnętrz.

Ogrodowe innowacje z Jadar Garden

Niezawodne ogrodzenia W kategorii produktowej Jadar Garden pojawiła się nowa kolekcja kostki brukowej COLORBLEND. Cechą, która wyróżnia ją na rynku jest zastosowanie innowacyjnej technologii nakładania barwników, w efekcie czego otrzymano przenikanie się tonacji kolorystycznych o liniowym układzie. Stwarza ona możliwość harmonijnego połączenia delikatnej roślinności z luksusową architekturą. Komponuje się z nowoczesną, surową geometrią budynków oraz świetnie wpisuje w przestrzeń klasyczną. Dostępna jest w wyjątkowych i niespotykanych dotąd odcieniach: zimy, kasztana czy zorzy polarnej. Wśród nowości znalazła się także niepowtarzalna deska ogrodowa NATURINO doskonale imitująca naturalne drewno. Bardzo dobrze wygląda w nowoczesnych aranżacjach, podkreślając elegancję strefy wejściowej do domu. Starannie dobrana kolorystyka zapewnia możliwość harmonijnego połączenia nawierzchni z elementami drewnianymi w elewacji domu. Można ją zastosować również do stworzenia krętej ścieżki wśród kwiatowych rabat.

Niezawodne ogrodzenia

System ogrodzeniowy zaprojektowany przez Jadar Garden składa się z pustaków ogrodzeniowych o gładkiej strukturze zwieńczonych daszkami płaskimi bądź dwuspadowymi dostępnymi w kolorach: szarym, czarnym i brązowym. Do  budowy ogrodzenia łatwego w demontażu można zastosować element uzupełniający w postaci łączników betonowych. Bogactwo form dostępnych w ofercie firmy zapewnia nieograniczone możliwości tworzenia linii ogrodzeniowej – kolejną z propozycji jest cegła ogrodowa RIVA. Wykonana z betonu wibroprasowanego charakteryzuje się dużą trwałością, a jej trapezowata forma pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji.

Geometryczne wzory w przestrzeni publicznej                                           

Współczesne budynki cechuje niezwykła prostota oraz kompaktowy kształt. Aby podkreślić charakter tej architektury, wprowadzić ład i harmonię w otaczającym krajobrazie, najlepiej zastosować nowy trend w projektowaniu przestrzeni – płyty w kształcie prostokątów i kwadratów. Nowa kostka MADERA z kolekcji LUX, zarówno rodzajem wykończenia, jak i kolorystyką, doskonale wpisuje się w coraz bardziej popularny, industrialny styl. W przestrzeni parkowej, na skwerach miejskich czy nawet posesji prywatnej, świetnie prezentuje się także kostka BERGAMO  oraz VALEO LUX.

 

***

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie, a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.

Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

 

 

Kontakt dla mediów:

Ewa Kumorek-Fedor

Dyrektor Zarządzająca

Value Communication Sp.z o.o.

Tel. + 48 605 110 832

ewa.fedor@valuecom.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ValueCommunication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »