Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Jak być SuperTATĄ w dzisiejszych czasach i nie zwariować?

Za chwilę Dzień Ojca. Jak to jest być TATĄ we współczesnym świecie? Czy łatwo jest być superbohaterem dla swojego dziecka? Jakie wyzwania świat stawia współczesnym ojcom, jakie są wobec nich oczekiwania?

Czy łatwo im sprostać? A może ojcowie w dzisiejszych czasach mierzą się z ogromną społeczną presją? 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Z Marcinem Perfuńskim - znanym w przestrzeni internetowej jako Super Tata porozmawiamy o roli ojca, zaangażowanym rodzicielstwie, wpływu rodziców na edukację i o tym, czy naszym dzieciom potrzebny jest rodzic - superbohater. 

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca kwietnia o godz. 18.00

Nasza gość to influencer społeczny, dziennikarz, redaktor, tata 5 córek. W sieci znany jako SuperTata, który wykorzystuje media społecznościowe do promocji zaangażowanego rodzicielstwa. Realizuje to poprzez webinary, live'y, podcasty, bloga oraz prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie, TikToku, YouTube, LinkedIn, Threads oraz X. Jest zaangażowany w wiele inicjatyw: członek Rady Doradczej Rodziców NASK, kapituły konkursu Świat Przyjazny Dziecku, ambasador programu edukacyjnego Asy Internetu, juror konkursu cyfrowego dla dzieci What's Your Story, przewodniczący rady Fundacji Rozwoju Przez Całe Życie, laureat Listy 100 - stu osób mających największy wpływ na edukację cyfrową w Polsce. Edukator domowy i zwolennik różnorodności w edukacji, czyli tzw. oświat równoległych.

Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i dołącz do nas! Wydarzenie jest bezpłatne. Aby otrzymać link, wystarczy się zarejestrować:

https://pzpo300.clickmeeting.com/jak-byc-supertata-w-dzisiejszych-czasach-i-nie-zwariowac-/register 

„Domowy punkt widzenia” to trwający już od dwóch lat cykl webinarów prowadzonych w formie wywiadów z ekspertami z różnych dziedzin. Każdego miesiąca Centrum Nauczania Domowego zaprasza do rozmowy specjalistę z zakresu wychowania, pedagogiki, psychologii dziecka, a także edukatorów pracujących w oparciu o nowe technologie, autorów książek i poradników dla rodziców.  Live’y projektu „Domowy punkt widzenia” są odpowiedzią na pojawiające się pytania oraz potrzeby rodziców. Emisja webinarów odbywa się w internecie, a dostęp do nich jest bezpłatny dla każdego.

Wśród dotychczasowych gości projektu znaleźli się m.in.: Agnieszka Stein - psycholożka i autorka książek, dr Agnieszka Dąbrowska i dr Marta Niedźwiedzka - specjalizujące się w psychiatrii dzieci i młodzieży, Aga Rogala - terapeutka rodzin; Agnieszka Kozak -  psychoterapeutka, autorka książek, współautorka książki „Nastolatek potrzebuje wsparcia”, Marta Cieśla - psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, specjalistka w dziedzinie ADHD, Artur Gębka - psychoterapeuta i autor książek terapeutycznych dla dzieci, Sylwia Bujko (Holimama) - absolwentka certyfikowanych kursów u dr Rossa W. Greene’a oraz w Familylab® Jespera Juula; Angelika Talaga (GODMOTHER) - neurobiolog edukacyjny, trener rodziców; Krzysztof Maj - wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, gdzie zawodowo zajmuje się fantastyką i grami wideo; Katarzyna Mitschke - pedagog i autorka książki pt. „Kiedy szkoła jest problemem?”; Wojciech Zaraś z Google for Education; Ewa Siemińska ze Zwolnionych z Teorii czy Katarzyna Jaszczak-Bukowska - autoryzowany trener Autodesk Robot z projektu Sieć na kulturę.

Centrum Nauczania Domowego jest nowoczesną placówką oświatową, która aktywnie rozwija model Edukacji 4.0. W ten sposób odpowiada na indywidualne potrzeby uczniów i wyzwania zmieniającego się świata. W Centrum opracowano Internetową Platformę Edukacyjną (IPE), będącą skutecznym wsparciem dla rodziców i uczniów, którzy wybrali ścieżkę edukacji domowej. Korzystając z wygodnej, dostępnej i interaktywnej platformy online, uczniowie realizują program szkoły podstawowej i liceum. Pozwala ona kształtować indywidualny charakter nauki w zgodzie z obowiązującą podstawą programową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Nauczania Domowego

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »