Gospodarka » Bezpieczeństwo

Jak działa ETC Swarzędz?

Jak działa ETC Swarzędz?
Zobacz więcej zdjęć »
Ponownie zmienia się zakres funkcjonowania niektórych lokali w ETC Swarzędz. Jak obecnie działa centrum handlowe?

Od soboty 24 października cała Polska znalazła się w tzw. czerwonej strefie. Rząd ponownie wprowadził pewne obostrzenia.

 

W sklepach o powierzchni do 100 m² przebywać może 5 osób na jedną kasę.  Z kolei dla lokali powyżej 100 m² obowiązuje limit 1 osoby na 15 m². W ETC Swarzędz obowiązują również „Godziny dla Seniorów”. Od poniedziałku do piątku, między godziną 10:00 a 12:00, osoby powyżej 60 roku życia zrobią zakupy w Intermarché, Piekarni-Cukierni Natura, Aptece Vita-Pharm, Rossmanie oraz Drogerii Natura. W weekendy, tzw. „Godziny dla Seniorów” nie obowiązują.

 

Zmianie uległa również działalność lokali gastronomicznych. Wszystkie punkty pozostają otwarte, jednak możliwa jest wyłącznie sprzedaż na wynos lub z dostawą do domu. Nie ma możliwości spożywania posiłku w lokalu lub w strefie foodcourt. Zainteresowani ofertą Sushi&More mogą teraz zamówić jedzenie z dodatkowym rabatem – aż 20% na wszystko. Możliwe jest zamówienie z dowozem (zasięg dostawy do 15 km) lub odbiorem osobistym (na miejscu lub na parkingu ETC Swarzędz). Zamówienia można dokonać poprzez stronę internetową www.sushimore.pl i pod numerem telefonu 663 600 900. Przy zakupach powyżej 100 złotych restauracja zapewnia dowóz gratis. Zamówienie na wynos realizowane są niezmiennie również w Pizza Hut Express, Olimp, Piekarnia-Cukiernia Natura oraz przy stoiskach zewnętrznych m.in. Bafra Kebab i Słodki Kącik.

 

Zmianę wprowadził również sklep PEPCO. Dla komfortu klientów postanowił wydłużyć godziny otwarcia i jest czynny w godzinach 8:00 - 21:00.

 

Przyjeżdżając do ETC Swarzędz pamiętajmy o obowiązujących zasadach, które zostały wdrożone w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Będąc w centrum handlowym zakrywajmy nos i usta, dezynfekujmy często ręce, a w kolejce do kasy zachowajmy bezpieczną odległość – minimum 1,5m od drugiej osoby. W miarę możliwości za zakupy płaćmy bezgotówkowo – za pomocą karty płatniczej lub telefonu.  

Wszystkie informacje na temat funkcjonowania ETC Swarzędz znaleźć można na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl w zakładce „AKTUALNOŚCI”, a także na profilu ETC Swarzędz na Facebooku oraz Instagramie.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »