Dom » Budownictwo

Jak i gdzie kupujemy materiały budowlane − weź udział w sondażu i odbierz bezpłatną wejściówkę na W

Jak i gdzie kupujemy materiały budowlane  − weź udział w sondażu i odbierz bezpłatną wejściówkę na W
Zobacz więcej zdjęć »
Sondaż internetowy „Wybierz najlepszy sklep budowlany”. Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma bezpłatne wejściówki na targi Warsaw Build 2015, odbywające się w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawie.

Choć przez kilka ostatnich lat w branży artykułów budowlanych odnotowywano spowolnienie, to najnowsze dane pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jak podaje firma badawcza IBP Research, specjalizująca się w analizach rynku materiałów budowlanych,  zakładany na koniec ubiegłego roku wzrost sprzedaży wynosił 6%. Szansą na dalszą poprawę koniunktury w branży jest m.in. nowelizacja ustawy o prawie budowlanym, która weszła w życie 28 czerwca 2015 roku. Brak obowiązku uzyskiwania pozwoleń na budowę, krótszy czas oczekiwania na decyzje urzędów i mniej obowiązkowych zaświadczeń, to ułatwienie sprzyjające nowym inwestycjom i zakupom.

Realizowany na zlecenie Warsaw Build sondaż internetowy „Wybierz najlepszy sklep budowlany 2015” ma na celu poznanie oczekiwań nabywców, wyróżnienie najlepszych ich zdaniem miejsc zakupu materiałów budowlanych i wskazanie kluczowych czynników sukcesu. Krótka ankieta kierowana jest do wykonawców, firm budowlanych, ale także osób indywidualnych planujących remont lub budowę domu. Każdy, kto weźmie udział w sondażu otrzyma bezpłatną wejściówkę na Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 – jedno z największych wydarzeń w regionie, skupiających przedstawicieli branży: architektów, inwestorów, producentów materiałów budowlanych i montażystów, z udziałem firm i odwiedzających z ponad 30 krajów. Aby wziąć udział w badaniu wejdź: http://warsawbuild.pl/sondaz/

 

„Rynek artykułów budowlanych stabilizuje się, ale jego główną cechą nadal jest silna rywalizacja” mówi Anna Rabiej, organizator spotkań branży budowlanej Warsaw Build 2015. „Hurtownie budowlane muszą mierzyć się z nowym rosnącym w siłę rywalem, jakim stają się sklepy internetowe, oferujące bezpośrednią dostawę. Supermarkety ogólnobudowlane konkurują ceną i jakością obsługi, coraz szerszym wachlarzem usług dodatkowych, dopasowaniem produktów do indywidualnych potrzeb, czy usługami montażowymi. Jak wpływa to na ich odbiór i czego oczekują klienci – o tym będziemy rozmawiać podczas tegorocznej edycji Warsaw Build”.

Tegoroczna edycja Warsaw Build 2015 odbędzie się dniach 16-18 września 2015 w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Wyniki plebiscytu „Wybierz najlepszy sklep budowlany 2015” zaprezentowane zostaną 18 września 2015 roku. Szczegóły na stronie www.warsawbuild.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »