Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

JAK NIEŻYT NOSA WPŁYWA NA NASZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJĘ?

JAK NIEŻYT NOSA WPŁYWA NA NASZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJĘ?
Zobacz więcej zdjęć »
Katar to nie tylko zatkany nos i problemy z oddychaniem. To także złe samopoczucie i obniżona koncentracja. Organizm jest zmęczony, potrzebuje odpoczynku, dlatego nie jesteśmy w stanie się skupić. To wpływa na nasze wyniki w pracy i szkole.

JAK NIEŻYT NOSA WPŁYWA NA NASZE SAMOPOCZUCIE I KONCENTRACJĘ?

Katar to nie tylko zatkany nos i problemy z oddychaniem. To także złe samopoczucie i obniżona koncentracja. Organizm jest zmęczony, potrzebuje odpoczynku, dlatego nie jesteśmy w stanie się skupić. To wpływa na nasze wyniki w pracy i szkole. Jesteśmy mniej kreatywni i z trudem reagujemy na docierające do nas bodźce. Zdolność percepcji jest obniżona, dlatego nawet prowadzenie pojazdu może wiązać się
z podwyższonym ryzykiem. Złe samopoczucie podczas kataru odbija się więc nie tylko na nas, ale i na osobach z którymi przebywamy.

Dlatego ważne, aby w miarę możliwości zadbać o odpoczynek i choćby przez jeden dzień zostać w domu, co pozwoli na szybszą regenerację organizmu. Bardzo ważne także, aby szybko zareagować i sięgnąć po odpowiedni lek, który w krótkim czasie przyniesie długotrwałą ulgę, pomagając skupić się na codziennych obowiązkach,
a nie na chorobie.

Rozwiązanie na katar

Acatar Control Spray na katar to szybki, i zapewniający długotrwałą1 ulgę lek, na ostry nieżyt nosa, który zawiera sprawdzoną substancję czynną – oksymetazolinę, będącą nowocześniejszą pochodną ksylometazoliny.

Zawarta  w produkcie Acatar Control oksymetazolina odtyka nos już po 25 sekundach i efekt ten utrzymuje się nawet do 12 godzin.1

 

Korzyści oksymetazoliny:

·         Działa już po 25 sekundach; 1

·         Ulga trwa nawet do 12 godzin.1

Acatar Control to rozwiązanie dla osób szukających szybkiego i przynoszącego długotrwałe efekty sposobu na zwalczanie kataru.

1, 2, 3 … Weź oddech!

______________________________________________________________

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych
i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

________________________________________________________________

 

 

CENA: OK. 13,7 ZŁ 2

POJEMNOŚĆ: 15 ML (ok. 300 dawek)

DO STOSOWANIA JUŻ PO 6. ROKU ŻYCIA

 

 

 


1.     ChPL leku Acatar Control, dotyczący początku działania już po 25 sekundach i utrzymywaniu się efektu nawet do 12 godzin.

2.     Pharma Expert, średnia cena detaliczna brutto w Polsce, w okresie I-VII.2017

_________________________________________________________________________________________________________________

Acatar Control. Oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg/ml (0,05%), aerozol do nosa, roztwór. Wskazania: obrzęk błon śluzowych występujący w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, alergicznym zapaleni błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa, zapaleniu zatok przynosowych, zapaleniu trąbki słuchowej, zapaleniu ucha środkowego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Suche zapalenie błony śluzowej nosa (rhinitis sicca).Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., 50-507 Wrocław, ul. Ziębicka 40

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ajanczylik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »