Firma » System prawny

Jak odzyskać pełne odszkodowanie za uszkodzone auto?

Jak odzyskać pełne odszkodowanie za uszkodzone auto?
Zobacz więcej zdjęć »
Polityka nieoszacowywanych odszkodowań jest niestety powszechna w naszym kraju. Niestety brak organów mogących powstrzymać tą procedurę powoduje,że zjawisko to ciągle się nasila.

Mimo, iż w ostatnim czasie wysokość składek ubezpieczeniowych rażąco wzrosła, co miało przełożyć się na wzrost jakości usług firm ubezpieczeniowych tak się nie stało.

W przypadku zdarzeń drogowych wielu poszkodowanych nie otrzymuje należnego pełnego odszkodowania w ramach polisy OC czy AC. 


Jednym ze sposobów na odzyskanie należnych nam pieniędzy jest skorzystanie z usługi odkupu odszkodowania. Oszczędzi to nie tylko nerwy i czas, ale przede wszystkim pieniądze. Rozwiązanie to zapewnia nam od razu uzyskanie dodatkowego odszkodowania bez względu na wynik procesu sądowego.

Cała procedura sprzedaży szkody trwa dość szybko, a co najistotniejsze bez żadnych kosztów.

Każda szkoda, gdzie nie minął okres 3 lat może kwalifikować się do dopłaty.

Zwykle wycena i analiza naszego odszkodowania jest darmowa, więc warto sprawdzić czy zakład ubepieczeń należycie wycenił naprawę naszego pojazdu.

Jeśli nie to przyznane w ramach odkupu szkody środki pieniężne są przekazywane na wskazany numer konta bankowego osoby zbywającej szkodę.

Zaniżone odszkodowanie nie musi być problemem, skorzystaj z dopłaty!

Więcej na temat odkupu odszkodowania dowiesz na http://www.take-care.com.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Odkup odszkodowań komunikacyjnych z OC i AC
http://www.take-care.com.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    ~janus 2018-06-12 14:20:31

    nikt tego nie kontroluje to ubezpieczyciele robią co im się żywnie podoba. ja nie odpuściłem tak łatwo, nie ze mną takei numery. dogadałem się z fachowcem z Economist i on mi pomógł otrzymać dopłatę do zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy. widać da się, tylko trzeba wiedzieć jak do sprawy podejść. zostawiam wam jak coś namiar na tego speca 882 000 883 , facet zna się na rzeczy

  • avatar
    ~Marek 2018-06-05 08:43:06

    Polecam Kancelarię pcwo.pl, dzięki nim otrzymałem znaczną dopłatę do mojego zaniżonego odszkodowania.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »