Dom » Wnętrza

Jak ozdobić zabudowaną toaletę?

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej pojawiają intensywne kolory oraz elegancka ceramika sanitarna. Część z nas zamiast zwykłego kompaktu wybiera zabudowaną toaletę. Produkt pozwala swobodnie aranżować łazienkę, ale przede wszystkim wygląda estetycznie. Czym przyozdobić zabudowę?

Na początku warto zastanowić jaki styl ma mieć nasza łazienka. Jeśli będzie to klasyka, postawmy na stonowane kolory – idealny będzie beż, przełamy brązem, wanilia lub kawa z mlekiem. Jeśli uwielbiamy biel postawmy na sterylnie czystą łazienkę, w której jedynie armatura sanitarna będzie dopełniała kompozycję. W przypadku nowoczesnych aranżacji, gdy bawimy się kolorem i czerń mieszamy z czerwienią, warto nie przesadzać z dodatkami. Zbyt duża ilość może wprowadzić niepotrzebny chaos do wnętrza. W stylizacjach naturalnych prym wiodą kolory ziemi, które są połączone z drewnianymi blatami oraz szafkami czy koszami z wikliny. Mając wybraną stylizację, możemy przejść do wyboru materiału okładzinowego zabudowanej toalety.

 

Wielu producentów proponuje nam gotowe zestawy – do glazury o wielu wymiarach są dopasowane elementy wykończeniowe. Znajdziemy tam pasujące dekory, listwy o wielu szerokościach  czy też mozaiki, które cieszą się wielką popularnością. Jeśli nie mamy wizji naszej łazienki, warto skorzystać z pomocy fachowca. Dobrany zestaw będzie zawsze dobrze się prezentował.

 

Wc pod tynkiem jest nie tylko wybierane ze względu na nowoczesny charakter czy podwieszaną toaletę – często o wyborze przesądza dodatkowa półka, która jest bardzo praktyczna. Można ją przedłużyć, mając dodatkowe miejsca na kosmetyki czy inne przybory łazienkowe. Czym ją ozdobić? Oczywiście może to być ta sama glazura, która jest na ścianach, choć warto by element się wyróżniał. Półkę możemy wyłożyć mozaiką, zastosować dekoracyjne listwy czy właśnie ozdobne kafle. Takie zestawienie będzie wyróżniało się na tle toalety. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monrou

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »