Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Jak podziękować swoim fanom na Facebooku?

Okrągła liczba fanów na Facebooku to bez wątpienia powód do dumy. A już milion fanów to okazja do naprawdę wyjątkowego świętowania. Na wszystkich sympatyków hotelu Atlantis, The Palm czeka niespodzianka – już niedługo będą mogli skorzystać z darmowego noclegu w specjalnym apartamencie!

Okrągła liczba fanów na Facebooku to bez wątpienia powód do dumy. A już milion fanów to okazja do naprawdę wyjątkowego świętowania. Na wszystkich sympatyków hotelu Atlantis, The Palm czeka niespodzianka – już niedługo będą mogli skorzystać z darmowego noclegu w specjalnym apartamencie Atlantis Fan Suite. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To pierwszy tego typu apartament hotelowy na świecie, stworzony z myślą o potrzebach aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. System rezerwacji zostanie uruchomiony 18 marca i będzie działał do grudnia tego roku. 

Ten wyjątkowy apartament usytuowany na 19. piętrze Wschodniej Wieży, oferuje zapierający dech w piersiach widok na całą Wyspę Palmową. Aby dostać się do środka, należy użyć swojego loginu na Facebooku, by móc chwilę potem zrelaksować się w głębokim fotelu w kształcie facebookowego lajka i przełączyć się na specjalny fanpage na Facebooku dostępny na ekranie telewizora. Każdy gość będzie miał do dyspozycji osobistego boya hotelowego, którego może przywołać w dowolnej chwili. Aby nie tracić kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi i relacjonować im na bieżąco pobyt w apartamencie, wystarczy skorzystać z udogodnienia Facebook Live Lounge, które umożliwia umieszczenie telefonu na selfie-sticku i nagrywanie swojego materiału bez żadnych ograniczeń. Niespodzianki czekają też w łazience, gdzie zostało zamontowane specjalne lustro społecznościowe, przed którym można jednocześnie wykonywać profesjonalny makijaż i wysyłać wiadomości do przyjaciół. Nawet przybory toaletowe i akcesoria łazienkowe przypominają, że nie znajdujemy się w normalnym pokoju hotelowym lecz w apartamencie skrojonym pod gusta użytkowników mediów społecznościowych. 


Oprócz bezpłatnego pobytu, wszyscy goście Atlantis Fan Suite otrzymają szereg dodatkowych udogodnień VIP m.in. nieograniczony dostęp do Oceanarium The Lost Chambers i Aquaventure – największego parku wodnego w Europie i na Bliskim Wschodzie. W pakiecie znajduje się również karta Atlantis Imperial Club o wartości ponad 2,5 tys. złotych dziennie, uprawniająca m.in. do korzystania z recepcji dla vipów, śniadania, wstępu do salonów Imperial Club na popołudniową herbatę oraz wieczorne drinki, a także osobistej usługi concierge, wejścia do klubu czy dostępu do ekskluzywnej plaży Imperial Club. 

Wraz z przekroczeniem magicznej liczby miliona fanów na Facebooku zdaliśmy sobie sprawę, że ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i nieustannego wsparcia naszych fanów, którzy dzielą się swoimi postami na temat Atlantis, The Palm i udostępniają nasze treści. Statystyki są imponujące. Tygodniowo to aż 2,5 tys. nowych wpisów. Hasztag #AtlantisThePalm jest wykorzystywany ponad 140 tysięcy razy w roku. Jesteśmy pod wrażeniem bogactwa i różnorodności zdjęć oraz filmów przedstawiających nasz ośrodek. Mamy nadzieję, że apartament Atlantis Fan Suite sprawi naszym fanom tyle radości, ile nam tak liczne i wierne grono fanów – mówi Ravini Perera, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i PR.

Nazwa hotelu Atlantis, The Palm jest regularnie obecna w mediach społecznościowych. W 2017 roku kultowy hotel został uznany za najczęściej fotografowany na Instagramie hotel w Dubaju i na Bliskim Wschodzie oraz czwarty na świecie spośród najczęściej pokazywanych na Snapchacie. Według danych serwisu Instagram każdego dnia publikowanych jest ponad 350 nowych zdjęć z Atlantis, The Palm. W 2017 roku aż 147 762 razy oznaczono zdjęcia za pomocą #AtlantisThePalm. Hotel jest niezwykle popularny wśród celebrytów. Często gości tu Kim Kardashian, Gordon Ramsey czy Jennifer Lopez. Swoją pierwszą rocznicę ślubu świętowali tu Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan. 

Aby zarezerwować bezpłatny pobyt w apartamencie Atlantis Fan Suite, trzeba koniecznie polubić profil hotelu Atlantis, The Palm na facebooku. Od 1 marca działa strona www.atlantisfansuite.com, za pomocą której będzie można dokonać rezerwacji.  
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prshark

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »