Firma » Biznes

Jak przezwyciężyć stres w pracy i odważyć się na więcej? Aneta Wątor w Serenadzie

Jak przezwyciężyć stres w pracy i odważyć się na więcej? Aneta Wątor w Serenadzie
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś przedsiębiorcza i ambitna, ale nie masz pomysłów na dalszy rozwój? Może brak Ci kontaktów, inspiracji lub motywacji do działania? Weź udział w spotkaniu z cyklu „Kobieta w biznesie". To recepty na sukces od mistrzyń produktywności, unikalna okazja do networkingu i ogromna dawka motywacji!

Spotkanie „Jak przezwyciężyć stres w pracy i odważyć się na więcej?" odbędzie się już 13 czerwca, od 17.00 do 21.00 w krakowskiej Serenadzie w ramach projektu „Kobieta w biznesie". To propozycja dla wszystkich pań, które chcą się rozwijać, zainspirować i osiągnąć swoje cele. Podczas wydarzenia uczestniczki będą miały niepowtarzalną okazję poznać wyjątkowe kobiety takie jak Aneta Wątor, Urszula Rowińska czy Aleksandra Bacańska oraz wysłuchać wykładów dotyczących savoir vivre w biznesie, rozwoju osobistego oraz zagrożeń związanych z wypaleniem zawodowym. Wszystkie panie czeka merytoryczny wykład, inspirujące wywiady z kobietami sukcesu i zestaw konkretnych narzędzi do rozwoju firmy.

Spotkanie poprowadzi Aneta Wątor - certyfikowana trenerka Kaizen, która doskonale wie jak zmotywować, przekazać wiedzę i zarazić entuzjazmem do działania. Swoim wieloletnim doświadczeniem szkoleniowca i motywatora, dzieli się poprzez autorskie książki, e-booki oraz kursy online. Od czterech lat integruje środowisko przedsiębiorczych kobiet poprzez spotkania „Kobieta w biznesie".

Projekt „Kobieta w biznesie" powstał w październiku 2016 roku. Od tego czasu wzięło w nim udział ponad 3500 uczestniczek z całej Polski. Spotkania te zjednują przedsiębiorcze kobiety i pomagają w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Dodatkową korzyścią jest kompleksowe zdobywanie wiedzy na temat prowadzenia biznesu oraz ogromna dawka motywacji do działania, a także cenne wskazówki jak rozwinąć firmę.

Uczestniczki spotkania będą miały możliwość pozostawienia swoich dzieci w Bricks 4 Kidz (od 3. roku życia) oraz w Leopark (od 4. roku życia).

Dołącz do środowiska ambitnych kobiet, które wspierają się i motywują do realizacji celów! Rejestracja odbędzie się w dniu wydarzenia od 16.40 do 17.20. Zapisy, szczegóły oraz bilety do nabycia na www.kobietawbiznesie.pl

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »