Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Jak spędzić długi weekend majowy?

Jak spędzić długi weekend majowy?
Zobacz więcej zdjęć »
Polacy od wielu lat znajdują się w czołówce najbardziej zapracowanych narodów. Pracujemy coraz dłużej, mamy coraz więcej nadgodzin, nic więc dziwnego, że z utęsknieniem czekamy na dni ustawowo wolne od pracy, by móc odetchnąć i spędzić czas z bliskimi.

Chętnie korzystamy z tak zwanych długich weekendów - w 2015 będzie ich pięć, przy czym dwa z nich wymagają wzięcia jednego, dodatkowego dnia urlopu. Jeżeli skrupulatnie zaplanujemy swoją nieobecność w pracy, tak aby wpasować się w daty dni wolnych, otrzymamy łącznie aż siedemnaście dni, które możemy przeznaczyć na odpoczynek. Największą popularnością cieszą się oferty przygotowane z okazji majowego długiego weekendu. Biura podróży prześcigają się w pomysłach na tanie wycieczki lotnicze do najpiękniejszych miast Europy. Chętnie odwiedzamy Rzym, Wenecję, Madryt, Barcelonę, Paryż, Londyn, ale i rejony niezbyt odległe od Polski: Pragę, Lwów czy Budapeszt. Wycieczki w weekend majowy kuszą okazyjnymi cenami – za trzydniowy pobyt w największych europejskich stolicach zapłacimy mniej niż tysiąc złotych na osobę z noclegiem i pełnym wyżywieniem. Jeśli mieszkacie Państwo w Krakowie, a chcielibyście początek maja spędzić w urokliwym słowackim Spiszu, wyjazd możecie zarezerwować bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę internetową hasło „biuro podróży kraków”, znajdziecie interesujący Was kierunek podróży oraz termin, a następnie dokonacie płatności. Bookowanie wycieczek jeszcze nigdy nie było tak proste! Życzymy Państwu udanej majówki!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannafrc

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Bartek 2015-05-26 11:06:14

    niestety pogoda w weekend majowy nie dopisała, ale dla nas poszukiwaczy przygód i zabawy na świeżym powietrzu deszcz nie straszny. Z chłopakami zmodernizowaliśmy sprzęt korzystając z oferty w sklepie http://www.sztucer.pl/ zebraliśmy się i zorganizowaliśmy survivalowy wypad w bory i knieje zostawiając miejską dżunglę za sobą. Warto było!!!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »