Dom » Wnętrza

Jak sprawdzają się stoły do bilarda z blatem jadalnym?

Jak sprawdzają się stoły do bilarda z blatem jadalnym?
Zobacz więcej zdjęć »
Stoły bilardowe z blatem jadalny świetnie sprawdzą się do domowego użytku, jednak, czy na pewno?

Bilard jest grą, która jest rozrywką na bardzo wysokim poziomie. Przez dłuższy czas bilard był grą kojarzoną z barami i pubami, te czasy jednak minęły. Teraz w bilard możemy z powodzeniem grać w domu, dlatego też wiele osób decyduje się na zakup stołu wraz z blatem jadalnym, zobaczmy, czy to się opłaca.

Stoły bilardowe wielofunkcyjne to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy nie chcemy, żeby ten przedmiot zajmował więcej niż to potrzeba przestrzeni. Stół bilardowy z blatem z łatwością możemy przekształcić w stół konferencyjny, biesiadny, czy zwykły jadalny. Jak możemy dowiedzieć się ze strony stoly-bilardowe.net, dzięki takiemu stołowi możemy w łatwy sposób zagospodarować przestrzeń w naszym domu oraz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Jakie są zalety stołu bilardowego z blatem jadalnym?

Zaletom takiego rozwiązania jest fakt, że możemy bez problemu korzystać z niego na co dzień. Kupując taki stół, zyskujemy nie tylko stół bilardowy, ale także elegancki i praktyczny stół jadalny. Istnieje wiele odmian gry w bilard, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stół np. do ósemki zmienił się w stół jadalny. Takie rozwiązanie jest możliwe, dzięki dokupieniu nakładek.

Na co zwrócić uwagę kupując stoły do bilarda?

Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, z czego ma być wykonany taki stół, do wyboru mamy stoły do bilarda wykonane z płyty MDF bądź płyty kamiennej. Stoły z płyty kamiennej świetnie sprawdzają się do profesjonalnych rozgrywek. Dodatkowo płyta kamienna jest bardziej wytrzymała i ewentualne wykruszenia, czy wyszczerbienia są niezwykłą rzadkością. Natomiast stoły do bilarda z płyty MDF są przeznaczone szczególnie do domowego użytku. Jeżeli są wykonane w odpowiedni sposób to mamy odpowiednią kontrolę nad bilą. Nie zapominajmy także o suknie, nie może być ono za śliskie ani zanadto meszkowate, ponieważ spowoduje to, że bile będą toczyły się za wolno bądź ślizgały.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nowakowska0

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Miro 2017-07-24 18:14:34

    ja kupiłem na stolybilardowe.eu i naprawde dobrze sie sprawdzają jeszcze mają dmt24.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »