Rozrywka i wypoczynek » Święta

Jak szybko zdobyć pieniądze na święta?

Jak szybko zdobyć pieniądze na święta?
Zobacz więcej zdjęć »
Święta już za pasem. Niestety wiążą się one ze zwiększonym wydawaniem pieniędzy. Większość z nas zna świąteczną gorączkę zakupów. Niektrzy z nas właśnie zastanawiają się jak zdobyć dodatkowe pieniądze na prezenty.

Niebawem grudzień, a wraz z nim znowu ruszy gorączka świątecznych zakupów i wydawania pieniędzy na bożonarodzeniowe prezenty. Szkopuł w tym, że nie każdego stać na kupienie świątecznych podarunków – zwłaszcza, jeśli rodzina jest stosunkowo liczna albo musisz kupić prezenty małym dzieciom, którym nie wytłumaczysz, że Mikołaj nie przyjdzie, bo mamusia i tatuś nie mają pieniążków. Co w takim razie zrobić? Rozczarować dziecko, które będzie myślało, że było niegrzeczne i dlatego Mikołaj nie przyszedł czy też kupić jakikolwiek drobiazg, żeby coś wsadzić pod choinkę, chociaż dziecko będzie nim kompletnie rozczarowane? Zdecydowanie tak nie postępuj! Nie zastanawiaj się nad tymi opcjami ani przez chwilę, bo zawsze możesz zaopatrzyć się w łatwy i szybki zastrzyk gotówki. Polecam przejrzeć chociażby ofertę szybkich pożyczek na www.wonga.pl .

Czasami decyzję o pożyczce musisz podjąć błyskawicznie i zdecydowanie nie masz czasu chodzić po bankach i czytać długich warunków umowy, aby ostatecznie usłyszeć, że nic z tego. Na szczęście żyjemy w dobie internetu, a więc możesz łatwo i szybko wypełnić wniosek o przyznanie szybkiej pożyczki w sieci, nie marnując przy tym czasu na wychodzenie z domu i podpisywanie tony papierów. Co więcej, często już po 15 minutach od przesłania wypełnionego przez Ciebie wniosku, możesz wybrać te pieniądze z bankomatu (jedynym warunkiem jest otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej).

Pożyczka to pożyczka - kiedyś przyjdzie ją spłacić. Jeśli nie udało się zromadzić oszczędzności przed świętami, pamiętaj że nie musisz przecież pożyczać gigantycznej kwoty, jeśli boisz się, że nie będziesz ją w stanie spłacić w terminie.  Jednocześnie dobrze jest mieć świadomość, że nawet symboliczna kwota 50 złotych może okazać się ogromnie pomocna. Biorąc szybką pożyczkę o tej kwocie, po miesiącu zapłacisz około 14,55 złotych prowizji.

Oszczędzanie do przyjemnych nie należy, lecz nagrodą dla cierpliwych jest radość najbliższych ze świątecznych prezentów. Ta ostatnia jest przecież  bezcenna! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kame

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »