Dom » Architektura

Jak tanio kupić dobry projekt domu?

Ważną zaletą projektu gotowego jest atrakcyjna cena dokumentacji technicznej, która jest zdecydowanie niższa niż projektów indywidualnych. Czy można kupić projekt domu w cenie 1.000 zł?

Projekty gotowe cieszą się dużym zainteresowaniem osób planujących budowę domu, ponieważ są tańsze od projektów indywidualnych, poza tym nie musimy na nie czekać, gdyż są dostępne „od ręki". W Polsce mamy największą w Europie liczącą kilkanaście tysięcy bazę gotowych projektów, dlatego klient z łatwością może dobrać projekt dostosowany do specyfiki działki oraz własnych potrzeb, bez konieczności zamawiania projektu indywidualnego.

Wybierając projekt domu z katalogu renomowanej pracowni mamy pewność, że został on przygotowany i sprawdzony przez zespół doświadczonych architektów
i inżynierów. Ważną zaletą projektu gotowego jest atrakcyjna cena dokumentacji technicznej, która jest zdecydowanie niższa niż projektów indywidualnych.

Dzięki nowemu modelowi sprzedaży projektów, jaki wprowadziło Biuro Projektów MTM STYL cena projektu gotowego może być jeszcze niższa.

 

Zakup projektu domu w wersji BASIC to mądry i ekonomiczny wybór. Inwestor płaci tyko za tę część dokumentacji projektowej, która w pełni odpowiada jego potrzebom. Dokumentacja projektu w wersji BASIC składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej oraz opisu instalacji. Projekty instalacji elektrycznych i sanitarnych inwestor może w razie potrzeby dokupić w formie dodatku lub zlecić ich przygotowanie wg indywidualnych potrzeb lub w zakresie wymaganym przez urząd na danym terenie. Takie rozwiązanie to ukłon w stronę inwestorów, którzy część instalacyjną wolą zaprojektować wg indywidualnych potrzeb i dzięki temu dokonać zakupu projektu w niższej cenie. Możliwość zakupu projektu w wersji BASIC to również wygodne rozwiązanie dla osób, które planują dokonać wielu zmian w projekcie lub decydują się na zakup projektu, w którym architekt przewidział np. inny sposób ogrzewania niż planuje zastosować inwestor. Osoba kupująca projekt ma wybór czy dokupić projekt instalacji i wprowadzić drobne korekty, czy zlecić przygotowanie indywidualnego projektu instalacji.

 

Pomysł na sprzedaż projektów w wersji BASIC pojawił się w wyniku analizy oczekiwań inwestorów, którzy po pierwsze chcą dokonywać zmian w projekcie gotowym, a po drugie przyjęte przez architekta rozwiązania dotyczące sposobu ogrzewania domu nie są uniwersalne i wielu inwestorów dokonywało zakupu projektu z instalacją, którą i tak musieli przerabiać do swoich oczekiwań.

Projekty w wersji BASIC to bardzo korzystne rozwiązanie, które umożliwia spore oszczędności. Projekt domu w wersji Basic można kupić już od 1.000 zł, podczas gdy koszt standardowego projektu gotowego waha się pomiędzy 2.000, a 2.500 tys. zł. Projekty w wersji BASIC są prezentowane na stronie www.tanie-projekty-domow.pl.

 Więcej informacji:

 

Opracowanie informacji prasowej: Elżbieta Żurawska, Biuro projektów MTM STYL.

Kontakt prasowy:
Elżbieta Żurawska, tel. 85 740 87 59, elzbieta.zurawska@mtmstyl.pl, www.domywstylu.pl

 

Do informacji prasowej zostały załączone materiały graficzne. Pracownia MTM STYL wyraża zgodę na ich publikację materiałów graficznych pod warunkiem podania ich źródła.

 

Biuro Projektów MTM STYL Sp. z o.o istnieje od 1993 roku i specjalizuje się
w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów. W ofercie pracowni znajduje się kilkaset projektów domów od tradycyjnych po nowoczesne, budynków wielorodzinnych oraz pensjonatów Zaufanie, jakim inwestorzy obdarzyli MTM STYL uplasowało pracownię w czołówce firm projektowych.   

Już w 2001 roku projekty MTM STYL uzyskały pozytywną opinię Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Każdy element dokumentacji opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości. Projekty MTM STYL to idealne rozwiązanie dla osób wymagających sprawdzonych i gotowych rozwiązań w przystępnej cenie.  

MTM STYL jest również wydawcą cenionych na rynku prasowym katalogów
z projektami: „Domy w stylu", które od lat pomagają inwestorom w wyborze idealnego projektu domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Projektów MTM STYL
http://www.domywstylu.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »