Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Jak ubrać się w ciąży?

Dla wielu kobiet ciąża oznacza utratę atrakcyjności i konieczność zakładania bezkształtnych ubrań, które zakryją niedoskonałości ciała. Czy to dobre rozwiązanie?

Po pierwsze w ciąży nie ma konieczności zakrywania brzucha. I tak będzie widoczny, jakiekolwiek ubrania kobieta by założyła, zatem czy nie lepiej ten brzuszek subtelnie podkreślać? Nie chodzi o to, żeby nosić za ciasne sukienki, które już na nas nie pasują. Owszem, powinno się kupować ubrania dla ciężarnych, ale takie, któe są wygodne i które nie zakrywają ciężarnej od stóp do głów. Bez trudu takie ubrania można znaleźć w Internecie - zobacz

W żadnym wypadku ubrania nie moga uciskać brzucha, bo to szkodzi dziecku i naszemu samopoczuciu. Jeżeli kobieta wstydzo się obcisłych bluze, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakładała takie odcinane pod biustem. Wówczas wyeksponuje spore piersi i zakryje brzuszek, co może wyglądać szalenie atrakcyjnie.

Jeśli chodzi o spodnie, to najlepiej sprawdzają się biodrówki, które po prostu znajdują się pod brzuchem, zwłaszcza na gumce. Ponadto przyszła mama może zaopatrzyć się w szereg dodatków - biżuterię, apaszki, ozdoby do włosów, kapelusze.

Drogie Panie, w ciąży możecie wyglądać seksownie, bez obawy, że ktoś wyśmieje Wasz wygląd. Wystarczy dobrać odpowiednią stylizację, aby czuć się pewną siebie nawet z dodatkowymi kilogramami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mungro

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »