Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Jak wiosna, to tylko ze zdrowiem!

Jak wiosna, to tylko ze zdrowiem!
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalistyczne konsultacje zdrowotne, różnorodne badania i porady doświadczonych ekspertów. Do tego darmowy manicure i masaż dłoni. 25 maja Agora Bytom zaprasza do udziału w 10. edycji „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem”. Wstęp wolny!
25 maja (piątek) w godz. 10.00-14.00 w Agorze Bytom odbędzie się 10. edycja „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem”. W tym roku Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu przygotował wiele atrakcji i porad, dzięki którym świadomie zadbamy o swoje zdrowie.

 

- To kolejna edycja bezpłatnych badań i porad medyczno-kosmetologicznych, które mamy przyjemność współorganizować. Mieszkańcy Śląska chętnie uczestniczą w tym wydarzeniu, pogłębiając swoją wiedzę o zdrowiu i niezbędnej profilaktyce. Dostęp do kilku specjalistów w jednym miejscu i tego samego dnia to dla wielu osób świetna okazja, by zadać nurtujące pytania. Cieszymy się, że możemy pomóc w pogłębianiu społecznej wiedzy dotyczącej zdrowia - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Jak co roku, lista medycznych atrakcji przewidzianych w programie „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem” jest długa. Będzie okazja, żeby zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru oraz stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Mieszkańcy Bytomia zasięgną porad kardiologicznych, stomatologicznych czy dietetycznych. Ciekawym doświadczeniem mogą okazać się testy w narko- i alkogoglach – uświadamiają, jak groźne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem używek. Nowością na ten rok będą badania skóry głowy oraz USG screeningowe. Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym elementem dobrego samopoczucia jest także dbanie o urodę. Wszyscy chcemy cieszyć się piękną skórą i paznokciami, dlatego tegoroczna „Śląska Wiosna ze Zdrowiem” to również szereg porad z zakresu kosmetologii. Chętni będą mogli bezpłatnie wykonać manicure oraz skorzystać z masażu dłoni.

 

Śląska Wiosna ze Zdrowiem

25 maja (piątek), godz. 10.00 -14.00

Agora Bytom - Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy!

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »