Dom » Wnętrza

Jak wyeksponować fotografie?

W czasach Facebooka, Instagrama i Snapchata często rezygnujemy z klasycznego sposobu prezentacji zdjęć. A szkoda, bo jest to jeden z tanich i atrakcyjnych sposobów dekoracji domu.

 Salon i duże pokoje


Nasze zdjęcia mogą z powodzeniem ozdobić salon, przedpokój, sypialnię oraz inne pomieszczenia. Do każdego z nich warto dobrać odpowiedni sposób prezentacji. Jeśli posiadasz w pokoju dużo regałów, to możesz ustawić na nich ramki z fotografiami. Mogą być takie same lub celowo inne, na przykład w różnych rozmiarach, ale utrzymane w podobnym stylu. Ważne jest, żeby wybrać najlepsze zdjęcia i nie przesadzić z ich ilością. http://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/dekoracja-wnetrza/obrazy-i-ramiarstwo/ramy-do-zdjec.html Ten sposób sprawdzi się także w sypialni. Nie ustawiaj ramek na kominku – nie wygląda to nowocześnie. W dużym pomieszczeniu możesz wykorzystać sporą antyramę, aby stworzyć w niej kolaż z różnych fotek. Dostępne są także duże ramy z gotowym miejscem na kilka zdjęć. Doskonale nadają się do prezentacji zdjęć ze ślubu i nie pozwalają na przesadę.


Małe pomieszczenia i przedpokój


Na niewielkiej przestrzeni łatwo przedobrzyć z ilością ozdób. Dlatego tutaj również sprawdzą się małe ramki i ramy na kilka zdjęć. Możesz również stworzyć prostą i zabawną prezentację – wykorzystaj sznurek lub wstążkę i klamerkami do prania poprzypinaj do nie fotki. Możesz wykonać tę instalację w pionie i poziomie. Goście będą mogli odpiąć każde zdjęcie i obejrzeć z bliska, jest to również zachęta do przypięcia kolejnych fotografii. Ten sposób jest bezpretensjonalny i pasuje do większości nowoczesnych wnętrz.


Drewno, metal, szkło i kolor


Ramki na zdjęcia występują we wszelkich możliwych kolorach, możemy nabyć również ramy wykonane z różnych gatunków drewna i szklane antyramy. Do nowoczesnych wnętrz najbardziej pasują te ostatnie. Jeśli chcemy, aby prezentowały się bardziej elegancko, możemy dodać ozdobne Passepartout. Tło pozwoli bardziej skupić się na obrazie. Do wnętrz klasycznych i rustykalnych warto dobrać ramki drewniane lub pomalowane na metaliczne kolory. Do stylu skandynawskiego również świetnie pasuje drewno, a także szarości i błękity. Romantycy polubią ramki w pastelowych odcieniach, a czerwona lub czarna ramka wpasuje się w minimalistyczny, loftowy wystrój.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Natasza Bednarek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »