Firma » Biznes

„Jak zbudować udany program ambasadorski dla marki?” Zapraszamy na warsztaty.

„Jak zbudować udany program ambasadorski dla marki?”  Zapraszamy na warsztaty.
Zobacz więcej zdjęć »
Już 13 lutego 2015 roku, w Warszawie odbędzie się spotkanie warsztatowe z ekspertami holenderskiej agencji FRTRSS, specjalistami od realizacji programów ambasadorskich dla największych marek w Europie.
Już 13 lutego 2015 roku, w Warszawie odbędzie się spotkanie warsztatowe z ekspertami holenderskiej agencji FRTRSS, specjalistami od realizacji programów ambasadorskich dla największych marek w Europie. Spotkanie jest elementem cyklu warsztatów organizowanych przez BOX Network Europe wspólnie z partnerami z Polski, Włoch, Austrii i Holandii.

Zaproszeni do Polski przez agencję Think Kong eksperci FRTRSS pokażą jak aktywować ambasadorów marki, jak zaangażować ich w proces komunikacji i jak krok po kroku przejść przez wszystkie etapy potrzebne do uruchomienia własnego programu ambasadorskiego, by nasze działania zakończyły się sukcesem.

Warsztaty „Jak zbudować udany program ambasadorski dla marki?" są częścią serii podobnych szkoleń, które FRTRSS organizuje w tym roku wspólnie z agencjami BOX Network w Amsterdamie, Wiedniu i Mediolanie. Polskim partnerem cyklu szkoleń jest agencja social media Think Kong.

Pełny program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://thinkkong.pl/ambasadorzy/

Więcej informacji o cyklu warsztatów agencji FRTRSS można znaleźć na: http://www.frtrss.net/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatyjuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »