Technologie » Komputery

Jak zdobyć tablicę interaktywną Interwrite dla swojej szkoły?

Jak zdobyć tablicę interaktywną Interwrite dla swojej szkoły?
Zobacz więcej zdjęć »
Tablice interaktywne Interwrite cieszą się uznaniem coraz większej liczby użytkowników. Problemem często jest jedynie brak środków na ich zakup. Jak je zdobyć?
Nic prostszego! Wystarczy zaangażowanie nauczycieli pracujących w szkole. To dla nich organizowany jest Konkurs na materiały interaktywne, organizowany przez firmę Agraf: Zrób To Sam! z Interwrite. Konkurs już trwa od początku lutego i jest to ostatnia szansa, aby wziąć w nim udział. Wśród fundatorów nagród nie tylko znajdują się AGRAF, BenQ i Epson. Zgłosił się również nowy sponsor – portal szkolnastrona.pl, który pragnie założyć jednej ze zwycięskich szkół profesjonalną stronę internetową. Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie, nauczyciele powinni przygotować w oprogramowaniu Interwrite Workspace  i z pomocą programu „Zrób To Sam! pomocnik nauczyciela”, materiały interaktywne służące do wykorzystania podczas prowadzenia lekcji oraz przesłać je w formie pliku GWB. Czasu zostało już bardzo mało, ponieważ konkurs kończy się 30 kwietnia 2011 roku. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą pochwalić się swoimi pomysłami i osiągnięciami w pracy z tablicą interaktywną. Mogą wziąć w nim udział dodając materiał interaktywny na stronie www.interwrite.pl. Regulamin konkursu pobierzesz  klikając tutaj. Zachęcamy do spróbowania swoich sił i zdobycia tablicy interaktywnej Interwrite dla swoich uczniów! Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.Nauczyciel, którego materiał zostanie najwyżej oceniony przez komisję wygra projektor kina domowego Epson z napędem DVD, a szkoła w której pracuje otrzyma tablicę interaktywną Dualboard. Drugie miejsce, to dla nauczyciela monitor BenQ, a  jego szkole zostanie założona strona internetowa (dwuletni abonament na portalu www.szkolnastrona.pl ), w skład której wchodzi: intuicyjny system zarządzania treścią na stronie, atrakcyjna oprawa graficzna, zarządzanie skrzynkami e-mail, adres internetowy, serwer www  i poczty. Nagrodą dla nauczyciela za zajęcie trzeciego miejsca jest drukarka Epson Stylus Photo PX660.Za największą ilość materiałów interaktywnych nadesłanych przez jednego nauczyciela – aparat fotograficzny BenQ.Za udział największej ilości  nauczycieli z danej szkoły -  interaktywny tablet Interwrite Mobi. Komisja dokona wyboru najlepszego materiału interaktywnego na podstawie następujących kryteriów: - wykorzystanie galerii i narzędzi Interwrite; - wykorzystanie własnych materiałów, do których uczestnik ma prawa autorskie; - wykorzystanie programu „Zrób to sam! pomocnik nauczyciela ” do stworzenia ćwiczeń interaktywnych własnego pomysłu; - zawartość merytoryczna materiału interaktywnego; Prace konkursowe należy nadesłać do 30.04.2011 r., w wersji wyłącznie elektronicznej, poprzez dodanie ich na stronie konkursu www.interwrite.pl lub przesłanie na adres mailowy: konkurs@agraf.com.pl.

Przesyłając materiał konkursowy w mailu należy podać następujące informacje: Imię i nazwisko autora, adres e-mail (do korespondencji),  nazwę szkoły, którą reprezentuje autor, miasto w którym mieści się Szkoła, tytuł materiału, przedmiot, którego dotyczy materiał konkursowy, etap edukacji, podstawę programową.

Proszę też zamieścić poniższe oświadczenie: Niniejszym oświadczam, że jestem autorem zamieszczonego materiału i zgodnie z przepisami prawa polskiego i międzynarodowego, a w szczególności ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agraf

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »