Dom » Ogrody

Jaką odśnieżarkę wybrać? Taką, na którą dajemy Ci kod rabatowy!

Jaką odśnieżarkę wybrać? Taką, na którą dajemy Ci kod rabatowy!
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo, iż styczeń powoli się kończy, dopiero od paru dni mamy prawdziwą zimę, ze wszystkimi jej zaletami i wadami. Śnieg dla większości osób jest ładnym dodatkiem do mroźnej pory roku i źródłem sportowej frajdy. Są jednak tacy, którzy śniegu nie lubią, z prostego powodu - muszą go odśnieżać.

Właśnie dla nich przygotowaliśmy ten post: najlepsze odśnieżarki, które dzięki kodom rabatowym, kupicie taniej.Szukając w sieci praktycznych informacji na temat odśnieżania, można spotkać opinie, że najlepszą odśnieżarką jest łopata. Nie dość, że jest tania, to jeszcze jej używanie zagwarantuje nam tężyznę fizyczną, co można podciągnąć pod uprawianie zimowego sportu. Jeżeli Ty także należysz do zwolenników tradycji, odsyłamy Cię na stronę z łopatami, gdzie znajdziesz wiele wariacji na temat zwyczajnego narzędzia do odśnieżania.

Niesztampowe odśnieżanie

Niewszyscy jednak lubią poranną gimnastykę, inni zwyczajnie nie mają na to czasu. Z myślą o zwolennikach nowoczesnego odśnieżania przygotowaliśmy kilka porad, na co zwracać uwagę, kupując odśnieżarkę.

Po pierwsze, zasadniczą kwestią jest poznanie i sprecyzowanie swoich potrzeb. Mając mały podjazd, zbędnym wydaje się wydawanie fortuny na odśnieżarkę, która mogłaby odśnieżyć lotnisko.

Równie ważną, a być może i najważniejszą kwestią, jest sprawa budżetu, jaki możesz przeznaczyć na zakup urządzenia. Ceny odśnieżarek elektrycznych i spalinowych zaczynają się już od kilkuset złotych, nie trzeba zatem wydawać tysięcy, by móc cieszyć się z pomocy przy odśnieżaniu. Jednak w kwestii ceny produktu, kluczową rolę będzie odgrywała jego moc. Tutaj odsyłamy do punktu pierwszego, bowiem moc, jaka będzie potrzebna, by odśnieżyć Twoje podwórko, zależy także od jego wielkości.

Kolejną ważną cechą odśnieżarki jest jej waga. W przypadku przechowywania sprzętu do odśnieżania w jednym miejscu, kwestia ta wydaje się mieć drugorzędne znaczenie. Jeżeli jednak będziemy przewozić sprzęt, na przykład na działkę, warto wziąć pod uwagę ten konkretny parametr. Pokutuje przekonanie, że im cięższy sprzęt, tym lepszy. Nowoczesne technologie pozwalają jednak zaprzeczyć tej tezie. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany model spełni Twoje oczekiwania, poszukaj w Internecie opinii o nim.

Innym czynnikiem, który jest często pomijany przy wyborze maszyny do odśnieżania, jest głośność jej pracy. Dla niektórych nie będzie to miało znaczenia, dla innych ważne będzie, żeby działanie odsnieżarki było jak najmniej dokuczliwe dla otoczenia. Jeżeli nie jesteś wrażliwy na hałas, a najbliżsi sąsiedzi mieszkają zbyt daleko Twojego domu, by mieć Ci za złe poranne odśnieżanie, nie musisz przejmować się emitowanymi przez odśnieżarkę decybelami. Jeżeli jest inaczej, przed kupnem poczytaj o głośności pracy danego modelu.

Promocje i kody rabatowe

Teoria za nami, pora na praktykę. Obecnie, ze względu na sezon zimowy, wiele sklepów przygotowało specjalną ofertę sprzętu przydatnego w zimowej aurze.

Wśród nich znalazł się popularny sklep internetowy Agito, który oferuje promocję na odśnieżarki. Specjalny kod rabatowy umożliwia zakup sprzętu znanych firm, takich jak Stiga czy Nac, w atrakcyjnych cenach z darmową (ważną tylko do pólnocy 24.01.2014), która w przypadku tak dużych i ciężkich towarów może być oszczędnością rzedu kilkudziesięciu lub nawet kilkuset złotych.

Również Leroy Marlin przygotował dla swoich klientów sprzęt do odśnieżania w niskich cenach. Znajdziemy tam zarówno prostsze odśnieżarki, jak i te bardziej zaawansowane, jak odśnieżarka spalinowa ST24 ARIENS. W ofercie sklepu nie zabrakło również tradycyjnych i niezawodnych łopat, których ceny rozpoczynają się już od 12,90 zł.

 Także redcoon.pl w swoim asortymencie przygotował bogatą ofertę odśnieżarek, zarówno mechanicznych jak i ręcznych, Wśród nich znajduje się "hit cenowy", Güde GESF 400: ekonomiczna odśnieżarka elektryczna o dużej mocy - 1600, która umożliwi szybkie odśnieżenie. Nie jest to jedyna okazja cenowa, jaką znajdziemy w tym sklepie internetowym w kategorii odśnieżarek. Wystarczy kliknąć w zakładkę Narzędzia ogrodowe i wybrać Odśnieżarki - pojawi się wówczas lista sprzętu do odśnieżania w atrakcyjnych cenach.

Każdego dnia przybywa okazji i promocji na artykuły niezbędne zimą. W tym artykule przedstawiliśmy te najatrakcyjniejsze, dostępne na GoDealla.pl. Jeżeli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, by ułatwić sobie życie w swoim domu i ogrodzie, więcej promocji i kodów rabatowych szukaj na stronie GoDealli, w kategorii Dom i Ogród.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GoDealla.pl
http://godealla.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »