Moda » Odzież

Jaka sukienka na Andrzejki 2015?

Jaka sukienka na Andrzejki 2015?
Zobacz więcej zdjęć »
Zabawa Andrzejkowa to jeden z ważniejszych pretekstów do całonocnego tańczenia i smakowania różnych kolorowych trunków. Niezmiennie od lat towarzyszy jej świetna atmosfera, przede wszystkim za sprawą zabaw andrzejkowych, które łączą małych i dużych.

Wróżenie świetnie integruje towarzystwo, niezależnie od wieku i daje możliwość do niezapomnianej całonocnej zabawy, niekoniecznie tylko z parafiną, ale również uwzględniając mniej znane andrzejkowe zadania, które pozwalają poznać imię ukochanego, liczbę dzieci, czy dzień ślubu.

Dzięki temu wieczór andrzejkowy zyskuje niesamowitego charakteru i najczęściej jest zapamiętywany znacznie dłużej niż klasyczna weekendowa impreza. Nie warto sobie odmawiać tej zabawy!

Dlaczego warto wybrać się na Andrzejki?

Listopad to najsmutniejszy miesiąc. Wygrywa niemal każdy ranking w kategorii - „długi" i „depresyjny". To czas, kiedy większość z nas spędza sporą część dnia w domu, przed telewizorem, z książką w ręku, przy niedodającym energii sztucznym oświetleniu. W listopadzie istnieje mało pretekstów do wyjścia z domu i do energicznej zabawy.

Andrzejki to ważny wyjątek na mapie atrakcji listopadowych. Warto go wykorzystać, by wyjść z domu, ładnie się ubrać i świetnie spędzić czas, zapominając o nieładnej pogodzie, chłodzie, deszczu, starych liściach na chodniku i krótkich szarych dniach.

Jaka sukienka na Andrzejki?

Niezależnie od tego, gdzie będziesz spędzać tegoroczne Andrzejki, dobrze się do zabawy przygotuj, przede wszystkim decydując się na świetną kreację, w której poczujesz się piękna, zgrabna i zmysłowa.

Sukienka sprawdzi się nie tylko na małej imprezie w domu, imieninach przystojnego Andrzeja, ale również w klubie czy na balu z wyśmienitym jedzeniem i wieloma atrakcjami. Jest dużo lepsza niż spodnie i top, bo po prostu jest szalenie kobieca. Warto ją założyć, szczególnie jeśli na co dzień unikasz noszenia tego typu kreacji.

Czarna, kolorowa a może błyszcząca?

Popularne sieciówki na zbliżające się Andrzejki przygotowały wiele modeli sukienek, głównie w ciemnych klasycznych kolorach. Na szczęście nie brakuje wśród nich dziewczęcych, zgrabnych kreacji, świetnie podkreślających figurę.

Królują sukienki midi, sięgające kolan, także modele z koła, które pięknie układają się podczas tańca. Modne w tym sezonie są frędzle i minimalizm, który w odważniejszych kreacjach można ożywić poprzez stosowanie niecodziennych dodatków - na przykład futerkowych narzutek czy też marynarek w kontrastowych kolorach.

Do sukienki na Andrzejki zakładamy oczywiście obowiązkowe obuwie na obcasach, najlepiej szpilki i zabieramy na zmianę wygodniejsze obuwie na niższym obcasie lub po kilku godzinach...tańczymy na boso.

Jakie sukienki na Andrzejki warto wybrać? Oto nasze propozycje.
http://kobietapo30.pl/sukienki-na-andrzejki/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sosrodzice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »