Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Jaki kupić prezent na Mikołajki?

Jaki kupić prezent na Mikołajki?
Zobacz więcej zdjęć »
Mikołajki tuż tuż... 6 grudnia każdy z nas z rana zajrzy do swoich butów, aby zobaczyć, jaki podarunek się w nich znajduje.

Z tej okazji zazwyczaj obdarowuje się bliskich drobnymi prezentami, przy czym są to często słodycze lub drobiazgi typu biżuteria, płyta muzyczna lub firm. Można to jednak potraktować jako przedsmak prezentów, jakie otrzymamy pod choinkę.

Mimo tego, że to właśnie na Święta Bożego Narodzenia będziemy potrzebowali konkretnego pomysłu na prezent, również na Mikołajki należy zadbać o to, aby podarowany drobiazg wywował uśmiech na twarzy mamy, taty, siostry czy babci. O czym w takim razie pamiętać, dobierając prezenty w zależności od płci czy wieku, nie mówiąc już o konkretnych zainteresowaniach? Zanim przejdziemy o konkretnych porad, odsyłam do działu „prezenty”, w którym można znaleźć gotowe pomysły.

Nie wszystko można podarować osobie w każdym wieku. Inne bowiem są upodobania młodzież inne dorosłych, a jeszcze inne dzieci. W przypadku najmłodszych oczywiście najbardziej pożądanym prezentem są ciekawe zabawki i w tej sytuacji wybór odpowiedniego prezentu nie jest trudny. Zupełnie inaczej, jeśli chodzi o młodzież, dla której znalezienie upominku jest szczególnie trudne. Należy bowiem doskonale znać upodobania każdej osoby, by znaleźć prezent, który będzie jej odpowiadał. W tym przypadku praktycznie nie ma neutralnych prezentów, które sprawdzą się przy osobach dorosłych, jednak znając gust młodej osoby wystarczy dobrać odpowiednią płytę CV lub DVD/Bluray.

Starsze osoby, zazwyczaj nie przekonane do nowoczesnych rozwiązań i sprzętów muzycznych, z pewnością bardziej ucieszy dobra książka. Jednak nasze kochane babcie i dziadkowie mogą bardziej ucieszyć się z preparatów, które pomogą ich zdrowiu. Zapewne już niedugo, włączając TV, zobaczymy wiele reklam zachęcających do zakupu syropów na mocne serce czy chociażby dużą butelkę Amolu. Kto z nas od dziadków nie usłyszał chociaż raz: „Bolała mnie głowa, ale już wypiłam Amol”.

Dobierając podarunek w zależności od płci, na pewno łatwiej jest kupić prezent dla kobiety. Istnieje wiele rękodzieł, które można im podarować. Specjalne ręcznie wykonane notatniki, czy kalendarzyki mogą być doskonałym prezentem dla młodych kobiet. Jeśli jednak chodzi o mężczyzn, znalezienie prezentu jest najtrudniejsze przede wszystkim ze względu na to, że nie potrzebują oni zbędnych dodatków – są po prostu bardzo praktyczni. Najlepiej poznać upodobanie chłopca i obdarować go jednym z nowoczesnych gadżetów lub też książką zgodną z jego upodobaniami. A zapewne w wielu przypadkach najlepiej sprawdzi się gra komputerowa.

Jak widać, jest kilka uniwersalnych zasad, które można zastosować przy doborze prezentu dla danej osoby. Jednak zawsze należy to połączyć z konkretnymi zainteresowaniami i potrzebami. Czasem wystarczy zajrzeć do kosmetyczki kobiety i kupić jej coś, co właśnie jest na wykończeniu. A i facetowi można kupić zestaw kosmetyczny, jeśli nie znajdziemy ciekawszego prezentu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolka

Komentarze (2)

  • avatar
    darekn 2012-12-04 20:14:21

    A czy ta zabawka jest bezpieczna? I dla dzieci w jakim wieku jest przeznaczona?

  • avatar
    Kratka27 2012-11-30 22:46:17

    Ostatnio z tego co widzę popularne są wyrzutnie Nerf. Taki właśnie prezent otrzyma mój 8 letni synek. Jestem przekonana, że będzie z niego zadowolony!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »